Hemşire Tara Jayne McConachy'e kötü haber!

Avustralya'nın Melbourne kentinde yaşayan Tara Jayne McConachy isimli hemşire Barbie bebeğe dönüşmek için sayısız kez estetik operasyon geçirdi. Hala istediği bedene sahip olmadığını belirten hemşireye yeni estetik operasyonu için izin verilmedi. Çareyi ise televizyonda aradı.

Hemşire Tara Jayne McConachy'e kötü haber!

32 yaşındaki sosyal medya fenomeni Tara Jayne McConachy, kusursuz beden görüntüsüne ulaşmak için adeta dünyayı dolaştı. Çeşitli ülkelerde geçirdiği operasyonlara toplam 100 bin dolar ödediğini açıklayan McConachy, beş ayrı meme büyütme prosedürü, kalça implantları, burun ucu rinoplastisi, kaplama, botoks ve dolgular yaptırdıktan sonra kozmetik cerrahiye 'bağımlı' olduğunu itiraf etti.

DAHA FAZLA ESTETİK AMELİYAT İSTEDİ

Göğüslerini büyütmek için bir kez daha doktorların kapısını çalan McConachy bu kez kilosu nedeniyle reddedildi. 45 kio olduğu ve vücudunun daha fazla implant taşıyamayacağını ifade eden doktorlara rağmen McConachy, hayalindeki vücuda kavuşmak için televizyona çıktı. Şov programında daha fazla estetik operasyona ihtiyacı olduğunu anlattı.

İşte McConachy'in estetik operasyonlardan önceki ilk hali;


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

My Net

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
ceren
ceren - 1 ay Önce

başka hebermi bulamadın cerenciğim.

SIRADAKİ HABER