Hatay'dan Müdür Transferi Tepkiye Neden Oldu

Hatay'dan Müdür Transferi Tepkiye Neden Oldu

CT haberin Nevşehir Devlet Hastanesine yapılacağı iddia edilen müdür ile ilgili yazısı;

CT Haber olarak bu zamana kadar ne yazdıkta çıkmadı takipçilerimiz bilir bizi haberlerimizden.

Biz daha olmadan adeta gelecekten haber verir gibi  yazarız başka medya kuruluşları görevlendirildiğini yazar herkeste o siteyi paylaşır. Sorun yok biz yine bildiğimizi paylaşalım kamuoyu habersiz kalmasın.

NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİNE SKANDAL ATAMA

Ya hiç birşeyden ders almıyoruz, ya aklımız kıt, ya miras yediyiz, ya da bu memlekete en büyük sıkıntıyı bu şehirde yaşayanlar sadece nefsi duyguları ile hareket ederek, Nevşehirli vatandaşların hizmet kalitesini umursamayarak,  memleketin kurumlarını, rüyasında dahi göremeyenlere peşkeş çekmeye devam ediyoruz. AK Parti iktidarına, en büyük çalımı AK Partideki siyasiler atıyor.

DEVLET HASTANESİNDEN, ZEYTİNYAĞI, SOĞAN, SARIMSAK SATIŞLARI BAŞLARSA ŞAŞIRMAYIN!

İlanlarda hep gözümüze çarpar, doktordan, öğretmenden, memurdan vs. satılık diye normal bedelinin üzerinde, fiyatlar istenir veya cazip satış sloganları kullanılarak, ürüne reklam değeri katılır.

İşte yeni Nevşehir Devlet Hastanesi Müdürümüzde yine Nevşehirin evlatları, emektarları hiç edilerek Hataylı bir ismi, hemde hastanede zeytinyağı, soğan, sarımsak satışı işi ile uğraşan bir ismi bir çok çalışana, kampanyalı ve ucuz satışlarımız başladı diyerek, ya nakit ya veresiye defterine yazarım diye ticaret yapan bir ismi, Nevşehir Devlet Hastanesine nasıl müdür atayacaksınız?

Bu memleketin insanı, size oy verir mi?

Yetmedimi bu şehrin evlatlsrının dışardan gelen insanlar tarafından kullanılıp, kullanılıp atılması ezilmesi?

Kaynak:https://www.cthaber.com/haber/7336025/nevsehir-devlet-hastanesinde-bu-seferde-atama-skandal

Hangi yüzle, Nevşehirli vatandaşlardan oy isteyeceksiniz?


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Hastane çalışanları, bu durum ve tablodan çok rahatsız, Nevşehir Devlet Hastanesinde ki onlarca çalışan sağlık çalışanlarımız bizlere ulaşarak, durumlarının dile getirilmesini istedi, bu tarzda ki ani,biranlık atama ve yerleştirmeler özellikle konu Nevşehir Devlet Hastaneside olunca aklımıza geçmiş dönem AK Parti Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider'i getirdi, konu ile ilgili birçok kişinin de hem fikir olduğu görüşte, Ebubekir Gizligider'in bizzat perde arkasından müdahil olduğu net olarak gelen bilgiler arasında yer alıyor.

BU VEBAL SİZLERİN! NEVŞEHİRLİ BUNU ASLA UNUTMAZ!

AK Parti Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe'ye sesleniyoruz, bu vebal sizlerin!

Nevşehirli vatandaşlar bu konulara sessiz kalın diye sizlere oy vermedi!

Bir hastane müdürüne dahil müdahil olmayıp, bu memleketin evlatlarının hiçe sayılmasına müsade ederseniz, temsil ettiğiniz partinizin ve bulunduğunuz yetkinin sorgulanmasına sebep olursunuz, yüzlerce çalışan Nevşehirliyi, bir zeytinyağına yem etmeyin!

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2021, 03:08

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
sistem yanlış siz neyi savunuyorsunuz
sistem yanlış siz neyi savunuyorsunuz - 1 ay Önce

yok Nevşehirli yok Yozgatlı yok Erzurumlu Yok Sivaslı sen ne diyorsun atamaların hepsi yanlış sınav liyakattan neden bahsetmiyorsun yanlışı yanlışla savunuyorsun Seni mi atasınlar oraya hak eden gelsin sınav

torpil
torpil - 1 ay Önce

bir bitmediler torpili olan geliyor hiç bir şey bilmeden

Metin berk
Metin berk - 1 ay Önce

Ben hiç çalışmadım beni başhemşire yaptılar sağolsunlar rahooooo

gerçekler
gerçekler @Metin berk - 1 ay Önce

utanmadan başkasının adını kullanarak hem yorum yapıyorsun hem iftira atıyorsun hem de amirine saygısızlık yapıyorsun Façan yiyorsa git adamların yüzüne söyle burda böyle sahte isimlerin arkasına saklanma ! Ahlaksızlık yalancılık para ile değilya at bakalım yalanları ortaya soytarı seni. Kul Hakkına girmişsin git helallik dile. MaazAllah çoluğundan çocuğundan çıkar sonra demedi deme....

salıhçı
salıhçı - 1 ay Önce

Adam vizyonludur hem şehir milliyetçiliği de yapmaz . En azından amca dayı ilişkisi ile birilerini arkasına almaz

SIRADAKİ HABER