Hastasıyla Tartışan Doktor Hayatını Kaybetti

İstanbul Tabip Odası, Dr. Melek Yağlı'nın bir hastasıyla yaşadığı tartışma sonrası geçirdiği beyin kanaması nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu.

Hastasıyla Tartışan Doktor Hayatını Kaybetti
İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kovid-19 polikliniğinde görev yapan Dr. Melek Yağlı, bir hastasıyla yaşadığı tartışma sonrası geçirdiği beyin kanaması nedeniyle hayatını kaybetti.

Dr. Melek Yağlı'nın yaşamını yitirdiği haberi İstanbul Tabip Odasının Twitter hesabından duyuruldu ve "İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi covid polikliniğinde görev yapan Dr. Melek Yağlı, bir hastasıyla yaşadığı tartışma sonrası geçirdiği beyin kanaması nedeniyle verdiği yaşam savaşını kaybetmiştir. Üzgünüz... Öfkeliyiz!" ifadeleri kullandı

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2020, 19:40

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oya Özdemir
Oya Özdemir - 1 ay Önce

Sayın Melek Yağlı'ya Allah'tan Rahmet ve Cennet Mekan, Sevgili Ailesine ve Sevenlerine Sabır ve Sağlıklı Ömürler dilerim.
Toplum, "İNSANLIKTAN" çıktı. Ötekileştirme, ayrıştırmayla, cehalete övgü, şiddet söylemleri, eylemleri ve desteklenmesinde yaşananlarının katkısı çok fazla.
Psikiyatrist, psikolog, sosyolog, toplum bilimcilerinin ortak nir çalışma yapması ve uygulanmasında "İNSANIM" demekten onur duyabilenlerin baskı unsuru olması şart.
ÇOK ÜZGÜNÜM.

Saglikciyim
Saglikciyim - 4 hafta Önce

Neden kullanmıyor pandemide il hifsizsiha kararları ile şu anda öğretmenlerimiz masa başında takip ve koordinasyonu gayet güzel ve en iyi şekilde yaptımi sağlıkçılarda kademeli olarak izin kullanır bu formüller üzerinde çalışılması gerekirken saglikcilari izinleri iptal zaten yeterince yorulmadimilar pandemi bir tek saglikcilar mi mücadele edecek bari masa başı işleri ni bu done.de alınmalı saglik bakanımız inşAllah biraz daha personel alımı ile izinleri tekrar kademeli kullandirir

SAĞLIKSEN SAĞLIKTA ŞİDDETİ ÇÖZECEK Mİ?
SAĞLIKSEN SAĞLIKTA ŞİDDETİ ÇÖZECEK Mİ? - 1 ay Önce

SEMİH BAŞKAN BİZE SAHİP ÇIK

SIRADAKİ HABER