Hastanenin 'kumanya' paylaşımı gündem oldu

Gaziantep'te bir devlet hastanesi, personele dağıttığı kumanyanın yetersiz olduğu iddialar üstüne asıl kumanyayı paylaştı. Ancak görenler aradaki farklı bulmakta zorlandı.

Hastanenin 'kumanya' paylaşımı gündem oldu

Gaziantep şehir merkezinde bulunan Şehitkamil Devlet Hastanesi'nin personele sahur için dağıttığı kumanyayı görenler gözlerine inanamadı. Hastanenin kumanyasındaki mönüye ilişkin sosyal medyada paylaşılan bir görselde, sahur yemeği olarak yalnız zeytin, peynir ile domates ve salatalık verildiği görüldü.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Bunun üzerine hastane yönetimi bir açıklama yaptı ve iddianın asılsız olduğunu öne sürüp "basına verildiği iddia edilen menü" ve "personelimize verilen menü" diyerek iki mönünün fotoğrafını paylaştı. Ancak hastanenin personele verdiği kumanyadaki mönünün fotoğrafını görenler paylaşımın gerçek olduğuna inanmakta güçlük çekti.

Zira paylaşılan mönüdeki tek fark, zeytin peynir ve domates ile salatalığın yanında çorba ve çayın da olmasıydı. Durumun sosyal medyada gündem haline gelmesi üzerine hastane paylaşımını kaldırdı.

kaldırdı.

Kaynak:Cumhuriyet

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rumuz
Rumuz - 3 hafta Önce

Buna sukretsinler. Bizde birer dilim domates ve salatalık. İnceecik bir peynir ,5 zeytin. Minicik patates yarısı

DOĞRUCU
DOĞRUCU - 3 hafta Önce

Siz Yenimahalle eğitim araştırma hastanesini görün birde amerikan hapishanelerinde mahkumlara ölmemeleri için verilen yemek gibi.

DİLEKLER
DİLEKLER - 3 hafta Önce

Devlet hastanelerinde sahur için özel menü mü var yönetmelikte. sorumlu personel veya sorumlular ellerinden geldiğince sahur ve iftar menülerini zenginleştirmeye çalışıyor.

SIRADAKİ HABER