Hastanenin çatısında baz istasyonu!

Diyarbakır merkez Bağlar İlçesi’ndeki bir hastanenin çatısına baz istasyonu yerleştirildi.

Hastanenin çatısında baz istasyonu!

Tigris Haber'in haberine göre;


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

,

Diyarbakır Bağlar ilçesinin Bağcılar semtinde bir süredir yaşam alanlarının ortasına baz istasyonları kuruluyor. Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi bağcılar mahallesinde bulunan Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları ek Hizmet Binasının çatısında telefon operatörlerinin baz istasyonları yerleştirildiği görüldü.

Hastanenin çatısına yerleştirilen baz istasyonları hem insan sağlığını tehlikeye atıyor hem de kötü bir görüntü oluşturuyor. Diyarbakır’ın bir çok noktasında heykeller ve saat kuleleri gibi bir çok şekilde bulunan ve insan sağlığını tehdit ettiği için eleştirilen baz istasyonları bu defa da hastanenin çatısında kendine yer buldu. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 12:51

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet
Adalet - 1 ay Önce

Tamamen Diyarbakır İl Sağlık Müdürünü yıpratmaya yönelik bir haber. Bu baz istasyonu 2019 yılında yapılmıştı ve önceki il sağlık müdürünüde göndermek için de kullanıldı. İnternette eski tarihli aynı haberden çok var. Hem ben hastanede çalışan bir yoğun bakım hemşiresi olarak söylüyorum hastanede telefon çekmiyordu bu sayede telefon her yerde çekiyor. Kasıtlı yapılan bir haber . Bir kaç hırsızın ekmeğine engel oldu diye sağlık müdürüyle oynuyorlar aman dikkat...

SIRADAKİ HABER