HASTANEDE TACİZ İDDİASI ASILSIZ ÇIKTI

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir başhekim yardımcısının kadın çalışanları taciz ettiği iddiası asılsız çıktı.

HASTANEDE TACİZ İDDİASI ASILSIZ ÇIKTI

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde geçen ay başhekim yardımcısı M.T.’nin kadın çalışanları taciz ettiği iddia edilmişti. Konunun sosyal medyaya taşınmasıyla birlikte Şanlıurfa Valiliğinin inceleme başlattığı açıklanmıştı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Vali Abdullah Erin’in talimatları doğrultusunda hastanedeki taciz iddiasına ilişkin inceleme tamamlandı.

İncelemede iddiaların gerçeği yansıttığına dair somut bir delil bulunmadığı öğrenildi. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 125. maddesine istinaden herhangi bir ileri soruşturmaya gerek görülmediği belirtildi.(Urfa.Com)

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
şair sağlıkçı
şair sağlıkçı - 1 ay Önce

idarecilere iftira atmak moda oldu . başhekim yardımcısı ve ailesi nasıl bir çile çekti kimse bilmiyor iftiracılardan hesap sorulmuyor. o idareci iftira atanlarla aynı hastanede çalışmaya devam edecek

DERYA
DERYA @şair sağlıkçı - 1 ay Önce

NERDEN BİLİCEZ ÜSTÜNÜN ÖRTÜLMEDİĞİNİ..KİMSE BU ZAMANDA DURUP DURUKEN İFTİRA ATMAK SIKAR BİRAZ...ALLAH BİLİR...

Cihat ÇELEBİ
Cihat ÇELEBİ - 1 ay Önce

İftira atan kişiler yani müfteriler hakkında ne yapılacak acaba? İnsanların iffeti ve namusu ile uğraşmak bu kadar kolay mı?

sağlık memuru
sağlık memuru @Cihat ÇELEBİ - 1 ay Önce

kardeş iftira atana dava açılabilir eğer başhekim suçsuz ise iftira atana adli ve idari süreci aynı anda başlatır. Müsterih ol sen.. adalet elbette yerini bulacak.

SIRADAKİ HABER