Hastane MHRS Randevu Sistemine Düzenleme Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir son dakika açıklamasında bulundu ve hastane randevu sistemine düzenleme geleceğini söyledi.

Hastane MHRS Randevu Sistemine Düzenleme Geliyor

Hastanelerde randevu sistemine düzenleme geliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir son dakika açıklamasında bulundu. Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde düzenlenen partisinin 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan burada dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Cumgurbaşkanı Erdoğan, partisinin 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşuyor. Burada yaptığı açıklamada:
"Sağlıkta hizmet kalitesini yükselttik. Salgının bitmesiyle sorunları hemen gündemimize aldık, süratle çözümünü sağlayacak adımları atıyoruz. Son dönemde devlet hastanelerindeki sağlık hizmetleri konusunda muayene randevularındaki gecikmeler başta olmak üzere sistemdeki kimi aksaklıklarla ilgili şikâyetler gelmeye başladı. Salgının bitmesiyle bu sorunları hemen gündemimize aldık süratle çözümünü sağlayacak adımları atıyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2022, 12:45

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
erkan cansel
erkan cansel - 3 hafta Önce

napacaksınız? eğer bulursanız, bir doktora günde 500 hasta mı baktıracaksınız?

Murat
Murat - 3 hafta Önce

Saglikcilara sozunuz ne oldu....

Uzman
Uzman - 3 hafta Önce

SEN SAĞLIKÇIYI ÇOKTAN KAYBETTİN.
SÜRATLE ÇÖZÜMLEDİĞİN KONULAR AYLARDIR ÇÖZÜMSÜZ KALDI. HEKİMLERİN MOTİVASYONU GİTTİ. SAĞLIKTAKİ MEMNUNİYET ÇOKTAN YERLE YEKSAN.
HADİ KOLAY GELSİN SANA

Hekimci
Hekimci - 3 hafta Önce

Napacak ? sıkıntı hekim yokluğu onu da yaratma gücü olmadığına sgöre var olan randevularu artıracak gene bizim üstümüze binecek

BONKÖR...
BONKÖR... - 3 hafta Önce

Sayın Cumhurbaşkanımızın olan bitenden haberi yok. Sağlık bakanı altın oydu. Öyle derin yaralar açtı ki. Seçimde en az %7-10 arası oy kaybettirdi Fahrettin Koca.
Fahrettin hem cumhurbaşkanımızı hemde sağlık personellerini kahrettin...

Ahmet Demircan
Ahmet Demircan - 3 hafta Önce

5 dk da bir randevu veremeyeceğine göre 10 dk da bir 2 randevu verecek. Millet de ayaklanacak hepsi bu. Başka türlü yapabileceği birşey yok. Ancak konuşuyor. Bu imam hatiplerin özelliği konuşmak zaten. Dini konularda kimse birşey anlamadığı için amin diyoruz lakin burada mevzuu farklı. Konuşmasını kimse iplemiyo

tolga
tolga - 3 hafta Önce

25 yıllık sağlık memuruyum yüksek lisans yaptım günlük maaşım 290 tl bu gün lokantada yemek pilav tatlı ayran yedin 120 tl demek üç öğün yemek yesem maaşım yetmeyecek bu maaşla kimse çalışmaz son iki yıldır maaşım gıdaya bile yetmez oldu yeter istifa edin sayın CB GÜNDE ÜÇ BEŞ ÖĞÜN KONUŞMAKLA ÜLKENİN EKONOMİSİ DÜZELMEZ ESKİ HÜKÜMETLERİ MUMLA ARAR OLDUK

sağlıkçı
sağlıkçı @tolga - 3 hafta Önce

eski hükümetlerde üç öğün dışarda mı yemek yiyordu memur. Kafa bulma 25/30 yaş altı sana inanır ama gerisi inanmaz. Herkes kolay ev ve araba sahibi bu hükümetler zamanında oldu. Yiğidi öldürün hakkını yemeyin.

uzman doktor
uzman doktor - 3 hafta Önce

Kim bakacak hastalara, hekimleri küstürdünüz ve kaçırdınız. Bunu göz göre göre yaptınız. Kaç aydır hiçbir önlem ve düzenleme yapmadınız. Yönetici koltuğunda oturan torpilliler gelsin baksın hastalara


SIRADAKİ HABER