Hastane ısınmıyorsa camlar neden açık?

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi’nin ısınamaması konusun gündemden düşmüyor. Hastaneye iki günde bir 3 ton mazot gönderilerek hastanenin ısınması sağlanıyor.

Hastane ısınmıyorsa camlar neden açık?

Konuyla ilgili Afyon Postası WhatsApp Hattına çektiği fotoğrafları ulaştıran bir vatandaş, “Siz hastane ısıtılamıyor diye haber yapmıştınız ama hastanenin bu havada pek çok camı açık” dedi. 

Afyon Postası WhatsApp Hattına ulaşan bir vatandaşın çektiği fotoğraf ve yazdıklarını olduğu gibi yayınlıyoruz: 

“Merhaba, geçtiğimiz günlerde Afyon Postası’nda AFSÜ Mavi Hastane’nin ısınmadığı, personellerin kat kat giyindiğini, hastaların üşüdüğünü ve 3 ton mazot gönderilerek buraya ısınma hizmeti verilediği haberinizi okudum. Hastane ısınmıyorsa çektiğim fotoğraftan neden ısınmadığı görülebilir. Bu havada hastanenin çok sayıda penceresi ardına kadar açılmış. Hastane ısınmıyorsa bunun için 3 ton gibi mazot alınmak zorunda kalınıyorsa bu camları açmakta nedir? Anlamış değilim. Bu paralar milletin parası. Çar çur edilecek dönemde değiliz. Lütfen herkes sorumluluğunu yerine getirsin.”


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

Kaynak Linki:https://www.afyonpostasi.com.tr/gundem/vatandas-hastane-isinmiyorsa-camlar-neden-acik-h16740.html

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Personel
Personel - 2 ay Önce

Pandemi döneminde hasta bakılırken içeri çok sayıda kişi girip çıkıyor.Bunun içinde odaların maksimum seviyede havalandırılması gerekir

ali
ali - 2 ay Önce

pandemi bulaş riskini azaltmak için camlar açık olabilirmi

teknik
teknik - 2 ay Önce

camın açılmasını bulaş riskine bağlayan arkadaşlara hatırlatma; hastane havalandırma projeleri hazırlanırken hava değişim katsayıları dikkate alınır. her mahalin saatlik filtre edilmiş taze hava değişimi standartlara uygun olacak şekilde imalat yapılır. sistem düzgün çalıştığında camın açılmasına gerek yoktur.

SIRADAKİ HABER