Hasta memnuniyet oranı idareci değişikliğinden sonra 2 kat artı

Hasta memnuniyet oranı idareci değişikliğinden sonra 2 kat artı

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde memnuniyet oranı belli oldu.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Habercim 19'da yer alan habere göre, Sağlık Bakanlığı ile Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi arasında yapılan afiliasyon (işbirliği) ile yönetilen Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde memnuniyet oranının yüzde 75 olduğu öğrenildi.
Sağlık Bakanlığı’nın bizzat yaptığı ölçümlere göre; Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim ve idare değişikliğinden önce yüzde 35 seviyelerinde olan memnuniyet oranı, geçen süre zarfında güncel verilerde yüzde 75’e kadar yükseldi. 

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
BELEŞ MÜDÜR ATANIYOR DİPLOMAYSA HERKESTE VAR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULSUN HAK EDEN MÜDÜR OLSUN DAYISI OLAN DEĞİL LİYAKATI OLAN MÜDÜR OLSUN.SÖZLEŞMELİ MÜDÜR ATAMASI DURDURULMALI
BELEŞ MÜDÜR ATANIYOR DİPLOMAYSA HERKESTE VAR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULSUN HAK EDEN MÜDÜR OLSUN DAYISI OLAN DEĞİL LİYAKATI OLAN MÜDÜR OLSUN.SÖZLEŞMELİ MÜDÜR ATAMASI DURDURULMALI - 2 ay Önce

SÖZLEŞMEYLE ATANAN MÜDÜRLER ÇALIŞANLARA HAYATI KABUS EDİYOR.HELE HELE DESTEK HİZMETLER MÜDÜRLERİ. ALLAH HEPSİNİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.DOĞUANADOLUNUN EN BÜYÜK YÜZ ÖLÇÜMLÜ İLİNİN ŞEHİR HASTANE DESTEK HİZMETLERİ MEMURSEN İL BAŞKANININ KÖYLÜSÜ KAÇ YILDIR ÇALIŞANLARA EZİYET ETMESİNE KARŞIN MEMURSEN İL BAŞKANI ONU ORADA TUTUYOR.ALLAH SORSUN.

Erdal
Erdal - 2 ay Önce

Kocaeli içinde bekliyoruz

Att
Att - 2 ay Önce

Atma ziyaa...

SIRADAKİ HABER