Hasan'dan üzücü haber! Tedavi edilecek...

Hasan'dan üzücü haber! Tedavi edilecek...

Tüm Türkiye onu konuşmuştu! Hasan'dan üzücü haber...

Babaannesini kaybettikten sonra sokaklarda yaşamaya başlayan ve önceki gün sosyal medyada paylaşılan videosuyla bir anda tüm Türkiye'nin gündemine oturan Hasan M. madde bağımlılığından dolayı tedavi altına alındı.

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda “1,5 senedir dışarıda yaşıyorum. Param genelde olmuyor fakat olursa otelde kalıyorum. Allah’a çok şükür haftada bir param oluyor onunla da otelde kalıyorum” diyen Hasan’a Ankara Valiliğinin sahip çıkmasının ardından tedavisi için de adım atıldı.

Vali Vasip Şahin’in “Kendisiyle yakından ilgileniyoruz” açıklamasından sonra Hasan M. dün hastanede sağlık kontrolünden geçirildi. Hasan M., hastanedeki sağlık tarama işlemlerinin tamamlanmasının ardından Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Eğitim Merkezinde (AMATEM) tedavi edilecek.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 7 ay Önce

HEM ALLAH'A ŞÜKÜR DİYORSUN,HEM DE MAZOTU ÇEKİYORSUN,NASIL OLUYOR BU İŞ. SAYGILARIMLA.

attt
attt @SELİMCAN - 7 ay Önce

selimcan hatılıyormusun,zamanında bazı yalakalar ihaleleri alıp kendilerine yalakalık yapan sanatçıları umreye gönderimişlerdi.işin ilginç tarafı da,bunlar umreden dönüşte,havaalanında içki alırken görüntülenip,resimleri gazateler de çıkmışdı. sana katılıyorum selimcan,artık her ikisini de bir arada yürütüyorlar:)))))

Selimcan kardeş
Selimcan kardeş - 7 ay Önce

Ulan başımıza peygamber mi kesildin sanane ulan Allah ile kulun arasına girmek sana mi düştü hadsiz memleket senin gibilerle doldu taştı.

SIRADAKİ HABER