Haluk Levent, konserinde sağlık çalışanıyla dans etti

Haluk Levent, konserinde sağlık çalışanıyla dans etti

BURSA'da sahneye çıkan şarkıcı Haluk Levent, hayranlarını coşturdu.

BURSA'da sahneye çıkan şarkıcı Haluk Levent, hayranlarını coşturdu. Bir sağlık çalışanı ile dans eden Levent, bazı şarkılarını da dinleyicilerinin arasında okudu.

Bu yıl 59'uncusu düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde Haluk Levent sahneye çıktı. Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nu dolduran dinleyicileriyle buluşan Levent, geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendirdi. Sahnedeki enerjisiyle dikkat çeken Haluk Levent, bazı şarkılarını ise seyircilerin arasında dolaşarak okudu. Bu sırada hayranları da şarkıcıya eşlik etti.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Bursa'ya 28 yıldır geldiğini ve konserler verdiğini anlatan Haluk Levent, "Bursa'ya dair güzel anılarım var. Ancak Bursa Festivali'nde ilk defa sahne alıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.AHBAP organizasyonuyla ilgili yaşadığı anıları da dinleyicileriyle paylaşan Levent, bir helikopter kiralama işinde bürokrasiye takıldığını, işi çözmek için yetkili memurun eşine telefonda şarkı söylediğini anlattı. Anlattığı anılar ve destekleri için seyircilerden alkış alan Levent, 2019 yılında hayatını kaybeden kanser hastası Neslican Tay'ı da anarak, onun sevdiği bir şarkısını da söyledi.Ünlü şarkıcı ayrıca, konserde bir sağlık çalışanıyla da sahnenin önünde dans etti.

Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Levent, alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2021, 05:10

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Forma enfeksiyon taşıyıcısı
Forma enfeksiyon taşıyıcısı - 3 hafta Önce

İnşAllah görevlidir formayla konsere gitmemiştir. Formayla toplu taşımalara binenler dışarda gezenler, dışardaki enfeksiyonu hastaneye hastanedeki enfeksiyonu dışarıya taşır. Bakanlık genelgeyle de yasakladı zaten formayla dışarı çıkılmasını. Ama sağlık çalışanları formamın enfeksiyon taşıma riski olduğu bilincinde olmalı. Bu bilinçte değile ya da bu riski umursamıyorsa sağlıkta çalışmasın daha iyi. Gelişmiş ülkelerim hiçbirinde sağlıkçılar formayı hastane dışında giymez. Zaten bizde de son bir kaç yıldır bu moda oldu. Üstünü değiştirmeye üşenen birisi işini yapmaya üşenmez mi sanki. Hastalarıda evdeki ailelerini de kendilerini de enfeksiyon riskine atıyorlar. Forma hastane dışında giyilmez. Basit bir temel sağlık bilinci olan herkes bilir bunu.

Dadas
Dadas @Forma enfeksiyon taşıyıcısı - 3 hafta Önce

Deveye sormuşlar neden eğri neden düzki demiş...zam yaparken sergiledikleri vurdum duymazlik karşısında formayı dışarda giymek vurdum duymazligi anladın sen onu

Uzman052
Uzman052 - 3 hafta Önce

Sevgili kardeşim , halk olayı aşmış , herkes kafasına göre takiliyor , sen formaya mi takildin , etrafa bir baksana , yorumun , deve de kulak gibi kalmış , pandeminin başında olsa tamam ama , milletimiz şu anda orayı çoktan gecmis

Yanlışı savunmak
Yanlışı savunmak @Uzman052 - 3 hafta Önce

Formanın dışarda giyilmesi sadece oandemiyle ilgili değil. Her zaman enfeksiyon taşıma riski var. Yanlış dışarda giyilmesi yazan arkadaş çık haklı.

Sağlıkçı34
Sağlıkçı34 - 3 hafta Önce

İnsan gibi insan. Bu ülkenin böyle güzel insanlara ihtiyacı var.

reis
reis - 3 hafta Önce

haluk levent covid su an ınsAllah cok kısıye bulasmamıstır.

SIRADAKİ HABER