Hakan Ural'dan sağlıkçılara skandal sözler

Hakan Ural'ın yorumcusu olduğu programda sağlıkçılar için "gözünü oyardın" ifadesini kullanmasına tepkiler büyüyor.

Hakan Ural'dan sağlıkçılara skandal sözler

Yeniçagda yer alan haber;
Şiddetin son bulmadığı Türkiye'de, ek gösterge ve maaş artışlarındaki sorunlarla da karşı karşıya kalan sağlık emekçileri, tüm bunlar yetmezmiş gibi Hakan Ural gibi televizyon kanallarında yorumculuk yapanların hedef göstermeleriyle de karşı karşıya kalıyor.

Kanal D'de yorumculuk yapan Hakan Ural'dan sağlıkçılara yönelik skandal bir yorum geldi.

HAKAN URAL'DAN SAĞLIKÇILARA: GÖZÜNÜ OYARDIN...

Ural'ın sağlıkçılar için programın sunucusuna "Sen olsaydın gözünü oyardın" demesinin ardından sunucunun "yapardım ifadeleri dikkat çekti.

Hakan Ural'ın sözlerine Twitter'da tepki gösteren doktorlar ve sağlıkçılar #ÖzürDileHakanUral hashtagı ile tepkilerini dile getirdi.

Dr. Başak isimli bir kullanıcı Hakan Ural'ın sözleriyle ilgili "Bir doktor "acil" bir vakada, hastayı ASLA geri çevirmez. Sırf işini gördürmek için ortalığı birbirine katıp doktora saldıran kişilere “ben olsam doktorun gözünü oyardım” şeklinde yorum yapıp, destek olan kişiler televizyona nasıl çıkarılıyor?" dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

İşte o tepkilerden bazıları:

Kaynak:https://www.yenicaggazetesi.com.tr/hakan-uraldan-saglikcilara-skandal-sozler-saglikcilar-sosyal-medyada-tepki-gosteriyor-491786h.htm

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2021, 15:04

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Devlet Başa Kuzgun Leşe
Devlet Başa Kuzgun Leşe - 2 ay Önce

Tam aksine eylem yapanların haklı olduğunu ve bu şekilde insan sağlığına uymayan eylemlere karşı tavrını koydu. Yeniçağ ve türevlerinin ne yapmaya çalıştığının farkındayız. Maskeli fondaşlar kaos çıksın istiyorlar ama yemiyor kimsede inanmıyor

Kübra
Kübra @Devlet Başa Kuzgun Leşe - 1 ay Önce

Hakan Ural'a sonuna kadar destek veriyoruz. TT yapanlar, hakaret edenler ve ortalık karıştıranlar kimdir onlar bariz belli lakin her türlü arkasındayız.

Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

Hic kimse acil hasta varken eylemi düşünmez saçmalığın kralını yapmış daha bu degilmiydi bir kaç gün önce kovit olup hastaneye yattım deyip gündeme gelmeye çalışan hayat bunlara güzel orda tv ye çıkıp bilip bilmedigin her konuya yorum yap dünyanın parasını kazan hiç izlemediğim program ucuz bir program bunları dinleyen koyunlar yüzünden ekranı meşgul etmeye devam edecekler yazık....ciddiye bile almaya gerek yok ev hali kadın matinesi gibi seviyenin yerde olduğu program o kadar....

emek
emek - 2 ay Önce

Belkide kendince haklıdır. Veterinerin bakması gereken işi doktor yapıyor. Her konuşanı uygar insan sanıyoruz.Bazı ara gruplara hastane öncesi farklı bir acilde veteriner kontrolu doğru olabilir.

Ggg
Ggg - 2 ay Önce

Adam bu işlerle para kazanıyor. Muhattap almamak en doğrusu.

HERZAMAN OLACAK
HERZAMAN OLACAK - 2 ay Önce

ADAM BAŞTAN SONA HAKSIZ AMA MALESEF BİZE BAKIŞ AÇISI BU SAYGINLIĞIMIZ BUKADAR İMKANIM OLSA BAŞKA MESLEK YAPMAK İSTERİM ARTIK DAYANILMAZ BİR HAL ALMAYA BAŞLADI

Ne özürü ya
Ne özürü ya - 2 ay Önce

Dava açıyorum bu kadar küçük değil olay zaten hep bu medya yüzünden bu haldeyiz

SIRADAKİ HABER