Genç Doktor Kendini Asarak İntihar Etti

Genç Doktor Kendini Asarak İntihar Etti

Sabah saatlerinde, Karabağlar ilçesinde  Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortapedi Servisi'nde görev yapan Asistan Dr. Tayfun Ö. işe gitmeyince, meslektaşları merak etti. Tayfun Ö.'nün hastane yakınındaki evine giden polis ekipleri, çilingir yardımıyla eve girince, kendini asan doktorun cansız bedeniyle karşılaştı. Tayfun Ö.'nün cenazesi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 Kara Harp Okulu 3'üncü sınıfta okurken, FETÖ'cü komutanların baskısına dayanamayıp okulu bıraktığı ve daha sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitim gördüğü, bir süre de Türk Silahlı Kuvvetleri'nden Ayrılan ve Atılan Askeri Öğrenciler Platformu Koordinatörlüğü yaptığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2020, 14:36

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
sahipsiz
sahipsiz - 10 ay Önce

Dipçik gibi aslan gibi adamsın be güzel kardeşim ne diye intihar ettin, Allah sana rahmet ve merhamet etsin. Senin gibi yiğitler intihar ederse memleket kime kalacak, kim sahip çıkacak ?

doktor
doktor - 10 ay Önce

NE KADAR ÜZÜCÜ, AİLESİNİN BAŞI SAĞ OLSUN,ALLAH RAHMET EYLESİN. ASLINDA BİR ÇOK OLUMSUZLUĞA GÖĞÜS GERMİŞ YAZIDAN ANLAŞILDIĞINA GÖRE, SANKİ ŞÜPHELİ BİR ÖLÜM.

SIRADAKİ HABER