Eşinin eve dönmesini isteyip hastanenin çatısına çıktı,

Afyonkarahisar'da 6 katlı hastane binasının çatısına çıkan bir şahıs, kendisini terk eden eşinin dönmemesi halinde intihar edeceğini söyledi. Yaklaşık 2 saat süren ikna çabalarını karşılıksız bırakan şahıs, polis özel harekat timinin operasyonuyla bir anlık dalgınlığından yararlanılarak yakalandı.

Eşinin eve dönmesini isteyip hastanenin çatısına çıktı,

Akşam saatlerinde ise M.B.'nin kent merkezindeki Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversite Hastanesi Onkoloji ve Hematoloji Bölümü'nün 6 katlı binasının çatısına çıktığı belirlendi. Eşinin geri dönmesini isteyen M.B., gelmemesi halinde ise intihar edeceğini söyledi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Eşinin eve dönmesini isteyip hastanenin çatısına çıktı, operasyonla indirildi

"BİR ANLIK DALGINLIĞINDAN FAYDALANAN POLİS ENSESİNDEN YAKALADI"

Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri M.B.'nin atlama ihtimaline karşı hava yastığı açarak, beklemeye başladı. Müzakereci polis ve psikoloğun da olay yerine gelmesiyle M.B. intihardan vazgeçirilmeye çalışıldı. Ayaklarını zaman zaman boşluğa doğru uzatıp, oturan M.B., yaklaşık 2 saatlik uğraşa rağmen ikna edilemedi. İkna çalışmaları sürdüğü sırada M.B.'nin dalgınlığından faydalanan polis özel harekat timi harekete geçerek, M.B.'yi ensesinden yakalayıp, çekti. M.B. daha sonra özel harekat timi eşliğinde çatıdan indirilerek, polis aracına bindirildi. M.B. daha sonra işlemleri için polis merkezine götürüldü.

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER