Erbil’e doktor kardeşinden sert tepki!

Mehmet Ali Erbil’in “2 dakikalık muayene için 1300 TL ödedim. Resmen hırsızlık” isyanına doktor kardeşi Yeşim Erbil’den tepki geldi.

Erbil’e doktor kardeşinden sert tepki!

Salı günü Cüneyt Arkın’ın ölüm haberini alan Mehmet Ali Erbil, hastaneye giderek acılı aileye taziyede bulundu. Gittiği özel hastanede sırtındaki yağ bezesini gösteren Erbil, 1300 TL’lik faturayı görünce tepki gösterdi. Erbil’in bu çıkışına doktor kardeşinden yanıt gecikmedi.

“2 DAKİKALIK MUAYENE İÇİN 1300 TL ÖDEDİM”

Özel hastanede ödediği fatura sonrası Beyaz TV’ye konuşan Erbil, “Hastaneye gitmişken sırtımdaki yağ bezesine benzeyen sivilceyi gösterdim. 2 dakika muayene oldum ve enfeksiyon kaptığını söyledi. Sonra sekreter ödemenin 1300 TL olduğunu söyledi. Allah kimseyi hastaneye düşürmesin. Kız kardeşim profesör ve randevuları dolu. Kardeşim durumu iyi olmayan köyden gelen hastalarının verdiği bir tavuk karşılığında 20 bin TL’lik ameliyatı yapıyor. Bunlar da 1300 TL’yi alarak sanki zengin olacaklar. Sağlık Bakanımız dünyada olmayacak reformlar yaptı. Allah beni devlet hastanesine düşürseydi bunların hiçbiri başıma gelmezdi. Özel hastaneler hırsız” diyerek veryansın etti.

DOKTOR KARDEŞİNDEN TEPKİ GELDİ

Sosyal medya hesabından takipçilerinde gelen soruları yanıtlayan Prof. Dr. Yeşim Erbil, abisinin hastane isyanıyla ilgili bir soruyu da yanıtladı. Erbil, bir takipçisinin “Ağabeyinizin ‘2 dakikalık muayene için 1300 TL verdim’ isyanı hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine “Muayene ücretleri bu civarda. İsyan edilecek bir durum yok. İki dakikada tanı konuluyorsa bile bu 10-30 senelik birikimdir” ifadelerini kullandı.(Londra Gündem)

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2022, 13:43

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adam Haklı
Adam Haklı - 1 ay Önce

2 dakikada teşhis koyuluyorsa mhrs randevuları 5 dakika olmaz diye niye yaygara koparıyorsunuz. Demek ki 2 dakikada muayene yapılıp teşhis bırakılabiliyormuş

bu ülke boğuyor beni
bu ülke boğuyor beni @Adam Haklı - 1 ay Önce

şu hayatı sizin yüzünüzden kaldıramaz oldukk...o aklın hiçbişeye sürülmez...

Bi Bitin Artık
Bi Bitin Artık @Adam Haklı - 1 ay Önce

Sadece sıtta kist mi bakıyoruz ki randevu sürelerini kalıplaştırabilelim. . Kanser hastası yok mu?, Yaşlı hasta yok mu? Ya da mental retarde olup iletişimi zor sağladığımız "Haklı Adamlar" yok mu?

SIRADAKİ HABER