Emekli olan hastane personellerine plaket verildi

Osmancık Devlet Hastanesinde görev süresi dolan ve emekli olan dört hastane personeline hastane yönetimi tarafından plaket taktim edildi.

Emekli olan hastane personellerine plaket verildi

Emekli Satılmış Özüdoğru, Fatma Derindere, Güllü Gümüş ve Kenan Kartal için hazırlanan plaketler Osmancık Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Mustafa Umut Bozkurt ve Hastane Müdürü Fatih Mehmet Ünal ve Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü Bahar Kara tarafından verildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Vermiş oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Osmancık Devlet Hastanesi yetkilileri; "Birlikte çalıştığımız süre içerisindeki mesai arkadaşlığınıza, dostluğunuza ve özverili çalışmalarınıza teşekkür eder, emeklilik yaşamınızda aileniz ve tüm sevdikleriniz ile birlikte mutluluklar dileriz" ifadelerine yer verdiler.

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hadi
Hadi - 1 ay Önce

saglik bakani boyles insancil personel motivasyonundan sorusturma acnasin.?

adil
adil - 1 ay Önce

şu pandemi döneminde bile sağlıkta mobing ve baskı tavan yapmıştır,şu 1 yıl içinde emekli olanların çoğu bu nedenle emekli olmuştur.bizden değilsin,başka sendikadansın yok başka mezheptensin vb.astığım astık kestiğim kestik denmekte hasta olan personele yıllık izinleri verilmemekte .lütfen sayın bakanım biz bıktık hiçmi gün yüzü görmeyeceğiz.

SIRADAKİ HABER