Emekli iken sözleşmeli yönetici olmuştu

Emekli iken sözleşmeli yönetici  olmuştu

Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktor ile uzman çavuş arasında yaşanan gerginlik sonrası Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer görevden alındı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Dr. İskender Gencer'in döneminde ikinci doz aşılamada Türkiye’de ilk ‘Mavi’ kategoriye geçen il Muğla olmuştu. İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer filyasyon ekiplerinin çalışmasına ve aşılamada sağlık kuruluşları dışında kırsal mahallelere görevlendirdiği ekipler ile dikkat çekmişti.

Emekli olduktan sonra tekrar sözleşmeli olarak İl Sağlık Müdürlüğü yapan Dr. İskender Gencer’in görevden alınması ile ilgili resmi yazının henüz Muğla Valiliğine ulaşmadığı öğrenildi. İl Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. Ali Burak Mülayim’in atandığı öğrenildi.(akit)

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2022, 03:05

Ceren YILDIZ


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dr
Dr - 2 ay Önce

Muğlanın mavi kategoriye yükselmesinin bu müdürle hiçbir alakası yok malesef

Muğladan
Muğladan - 2 ay Önce

Muğlada sağlık tamamen çalışan sağlık ekibinin özverisi ile gidiyor il yönetimi bazı ilçelerde magazinsel aksiyonlar ile beslendikleri için ki buna sağlık müdürü dahil alınmasıda yine magazinsel showu yüzünden oldu bir gün dahi iki yıldır covid vardı hastaneleri ziyaret edip durum nedir nasıl gidiyor hastane ekibi nasıl çalıyor sıkıntıları var mı diye sormadığı gibi eğer ki bir hastane de iş dışında olay varsa onu merak eder öğrenir aorunları çözmez hele birde seni sevmediyse ilçe ilçe dolaştırır sana yapamayacağın görevin harici iş verdirir yapmassan tutanak tutturur yasal hak aramak için müracaat edersen resmi yazıları dahi sistemden sildirir en iyi yaptığı iş budur başka bir iş yapamaz bence iyi bir karar olmuş vesile olandan da alandan da Allah bin kere razı olsun ama keşke eski müdürün ekibi komple değişse hepsi aynı iZden gidiyor öZellikle personel işleri bir hayırlı haberde buradan bekliyoruz inşAllah

Galaksinin korucuları
Galaksinin korucuları - 2 ay Önce

Malesef mobibg konusunda ülkemizde en ufak bir düzelme ve ilerleme yok son hızla ve şiddetle mobing yapılıyor mobing idarecinin elinde bir koz silah çalışan soruşturma dan hatta cezadan bile korkmuyor ama mobingten korkuyor en doğal hakini dahi alamıyor kolu alçılı halde nöbet tutan hemşire biliyorum mobingin ispatida olmuyor olamıyor bunun denetlemesi de zabazingo mobingi sadece idarecide yapmıyor sağlık çalışani sağlık çalışanına da yapıyor herkesin elinde zulüm makinası torpili bitiremedim ki mobingi bitirelim ikiside birbirinin zit ikizidir

SIRADAKİ HABER