EKİZ BAŞHEKİM, YÜMSEL DE MÜDÜR GİBİ GİBİ

EKİZ BAŞHEKİM, YÜMSEL DE MÜDÜR GİBİ GİBİ

Giresun Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Hastanesi nöbet değişimine hazırlanıyor.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Sağlık Bakanlığı ile Giresun Üniversitesi arasında 2016 yılında imzalanan afiliasyon protokolünün sonlandırılmasıyla birlikte Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Hastanesi'nin artık devlet hastanesi olarak hizmet vereceği açıklanmıştı.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Devlet Hastanesi'nin ayrı ayrı hizmet vereceğinin 1 Eylül tarihi itibarıyla resmileşmesi sonrasında yönetim kadrolarında da değişime gidileceği gündeme düştü.

Giresun Time'ın edindiği  kulis bilgilerine göre, şimdilerde boş olan Giresun Devlet Hastanesi Başhekimliğine büyük olasılıkla halen görevini sürdüren Konyalı Başhekim Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ekiz'in atanacağı ileri sürüldü.

Aynı şekilde, halihazırda Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi'nde İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev ifa eden Metin Toraman ile yeniden sözleşme imzalanmayacağı ve yerine ise memur statüsünde çalışan İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Bulancaklı Önder Yümsel'in getirileceği sağlık camiasında yüksek sesle konuşuluyor .

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2021, 12:48

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dr.Cevdett
Dr.Cevdett - 1 ay Önce

Yakışır Mehmet kardeşime. Afiliasyon çok saçma bir sistem. Kim icat ettiyse Allah müstehakını versin. Deve kuşu gibi, hastane ne hizmet hastanesi ne araştırma. Diğer illerde de hastaneler ayrılmalı.

Mustafa
Mustafa - 1 ay Önce

Afiliasyonu ben bilgi paylaşımı olarak değilde, döner sermaye paylaşımı olarak görüyorum. Vakıf Üniversitelerin öğretim üyeleri ve dekanları hastanede gösterilerek hasta bakmadan hastanenin kadrolu hekimlerinden daha fazla döner sermaye alma olanağı sağlanmıştır.

SIRADAKİ HABER