Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde darp olayı yaşandığı iddiası

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bugün doğum yapan eşine ihtiyaçlarını götüren Hasan Kılıç, hastane güvenliği tarafından darp edildiğini iddia etti.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde darp olayı yaşandığı iddiası

Bugün sabah saatlerinde Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde darp olayı yaşandığı iddia edildi.

Baba olma sevinciyle sabah 5’te hastaneye gittiğini söyleyen Hasan Kılıç, “Eşime ihtiyaçlarını bırakmak için güvenlikten rica ettim. Hiçbir fiziksel saldırı ve sözlü münakaşa da bulunmadım. Güvenlik bağırmaya başladı, içeri giremezsin sonra beni darp etti.” dedi.

“GÖZALTINA ALINDIM”
Doğum yapan eşinin ihtiyaçlarını hastaneye götüren ve burada güvenlik personeli ile tartışan Kılıç, “Hiçbir şekilde fiziksel saldırı ve sözlü münakaşa yapmadan personelden ihtiyaçları içeri götürmek için izin istediğini ve içerdeki refakatçinin yaşının küçük olduğunu ve yolu bulamadığını söyleyerek içeri girmek için izin istedim. Ancak görevli personel hem bana hakaret etti hem de fiziksel saldırı da bulundu. Seslerin duyulması üzerine diğer güvenlikçiler gelerek bizleri ayırdı. Bir süre sonra hastane polisi tarafından gözaltına alındım. Söz konusu güvenlikçi hakkında şikayetçi oldum. Hastanenin güvenlik kameralarında her şey gözüküyor. Ben personele herhangi bir şekilde karışmadım. Sadece ihtiyaçları bırakmak için istedim” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak:https://www.urfadegisim.com/esinin-ihtiyaclarini-goturdu-darp-edildi/46144/

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2021, 06:46

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER