e-Devlet'te yeni hizmet! "Çalışma Hayatım" uygulaması devrede

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, "Çalışma Hayatım" uygulamasının e-Devlet'te hizmete girdiğini duyurdu.

e-Devlet'te yeni hizmet! "Çalışma Hayatım" uygulaması devrede

Yeni hizmet hakkında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, "e-Devlet Kapısı'nda hizmete alınan 'Çalışma Hayatım' hizmetiyle vatandaşlarımıza iş arama, çalışmaya başlama, sigorta, emeklilik, mesleki yeterlilik gibi çalışma hayatını oluşturan tüm iş ve işlemler bütünleşik bir yapıda sunuluyor. dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Uygulama üzerinden birçok işlem yapılacağını belirten Koç, "Bu hizmetle artık tüm vatandaşlarımız sağlık modülünden, sağlık güvencesi hak sahipliğini sorgulayabilecek, tedavi bilgileri, reçete bilgileri, ilaç kullanım sürelerini görebilecek, optik cam/çerçeve, diş protez hakkı ve medikal malzeme bilgilerine erişip istirahat raporlarını görebilecekler." diye konuştu.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Röntgen 52
Röntgen 52 - 3 hafta Önce

Güzel bir hizmet ama işe başladığım tarihi 1 yıl 1 ay geç gösteriyor ayrıca fiili hizmetim hiç gözükmüyor normalde 50 yaşımda emekli olmam gerekirken bu sistemde 60 yaşında emekli olabileceğim görünüyor kısacası moral bozukluğu

SIRADAKİ HABER