Doktora Saldıran Kişi Tutuklandı

Doktora Saldıran Kişi Tutuklandı

Kale ilçesindeki Devlet Hastanesi’ne muayeneye giden ve kendisinden korona ile ilgili olarak PCR testi isteyen doktoru yaralayan şahıs tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre; Fatih F. adlı şahıs, 30 Eylül günü rahatsızlığı nedeniyle muayene olmak için hastaneye gitti. Burada görevli doktor H.Ş., şikayetlerini dinledikten sonra Fatih F.’den korona olup olmadığının anlaşılması için PCR testi istedi. Doktorla tartışan Fatih F., elinde bulunan traş makinesini doktora fırlattı ve sağ kaburgasından yaralanmasına neden oldu.

Doktorun şikayeti üzerine gözaltına alınan Fatih F. mahkemece serbest bırakıldı. Ancak, daha sonra Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı serbest bırakma kararına itiraz edince, şahıs tutuklandı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

HASTANEDEKİ REHİN OLAYININ FAİLİ CEZAEVİNDE..
Öte yandan, uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen, geçtiğimiz hafta sonunda ambulansla getirildiği Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil kısmında hemşire odasına girerek kırık bardakla tehdit ettiği 3 hemşireyi rehin alan, polis ve güvenlik görevlileri tarafından yakalanan, daha sonra gönderildiği mahkemece serbest bırakılan, Cumhuriyet Başsavcılığı’nın bu karara itirazı sonucu hakkında tutuklama ve yakalama kararı çıkarılan H.A.K. adlı şahsın da, Asayiş Şubesi ekipleri tarafından yakalandığı ve cezaevine gönderildiği bildirildi.

malatyahaber.com

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 02:15

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
DOĞRUCU
DOĞRUCU - 2 hafta Önce

İlk duruşmada serbest, sonra da yaptıklarını sağda solda övüne övüne anlatır.

SIRADAKİ HABER