Doktor ile tartışan Savcıya, kovuşturmaya yer olmadığı kararı

Osmaniye'de 4 ay önce tedavi için gittiği hastanede doktorla tartışan cumhuriyet savcısı hakkında kovuşturmaya yer olmadığı kararlaştırıldı.

Doktor ile tartışan Savcıya, kovuşturmaya yer olmadığı kararı

Osmaniye Devlet Hastanesinde görevli ortopedi doktoru K.G.G. ile muayene olmak için hastaneye gelen Osmaniye Adliyesinde görevli cumhuriyet savcısı M.B. arasında 12 Nisan'daki tartışma sonrası doktor K.G.G'nin "basit yaralama ve basit tehdit" iddiasıyla M.B'den şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatıldı.

Bu kapsamda, Osmaniye'nin bağlı olduğu bölge adliye mahkemesinin bulunduğu Adana'ya gönderilen soruşturma dosyasını inceleyen Adana Cumhuriyet Başsavcılığı, müşteki, sanık ve tanıkların ifadeleri ve hastane güvenlik kamera kayıtlarının incelenmesinin ardından savcı M.B. hakkında "basit yaralama ve basit tehdit" suçlamalarıyla ilgili "delil yetersizliği ve unsur yokluğu nedeniyle kamu adına kovuşturma yapılmasına yer olmadığına" karar verdi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Osmaniye Devlet Hastanesine 12 Nisan'da muayene olmak için giden cumhuriyet savcısı M.B. ile hastanede görevli ortopedi doktoru K.G.G. arasında tartışma çıkmış, tartışmayla ilgili iddialar üzerine Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne yazılı açıklama yaparak, doktor K.G.G'nin, savcı M.B'nin şikayeti üzerine Cumhuriyet Başsavcılığna çağırılıp ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığını belirtmişti.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 04:48

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Att
Att - 2 ay Önce

Adalet bir zümreye ait olmamalı...

Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

Güçlünün güçsüzü ezdiği adaletin sacede tv kanallarında işlediği yeni bir dönemdeyiz artık müslümanlık her kesimde sözde... islamiyet inancı dünya lezzetinin içinde kaybolmuş bir yasam...Allah 'ın adaleti gelmesiyle acaba bu kendini birşey sanan insanoğlu ne yapacak aciz bir insaniz sadece..

ahmet kutucu
ahmet kutucu - 2 ay Önce

ne yapacaklardı bir de kovuşturacaklar mıydı??

Kırkpınar
Kırkpınar - 2 ay Önce

Torpille atanan adamlardan adalet bekleyen toplum. Tövbe haşa sanıyorlar kendilerini ama WC de herkesten çok sıçıyorlar

şahin
şahin - 2 ay Önce

kişiye zümreye belli 1 topluma uygun adalet

SIRADAKİ HABER