Doktor Göz Göre Göre Öldürülmüş

Haber Analiz'de yer alan habere göre;

Doktor Göz Göre Göre Öldürülmüş
Acı büyük. İhmal büyük. Görevini kötüye kullanma, kasıt, ihmal her şey ortada. Ama sorumlular hakkında hiçbir iş ve işlem yok. Herkes yolunda. Kimsede suç yok. Görev ve hizmet kusuru yok. Hayat devam ediyor. Verilen ifadeler açık. Tutulan tutanaklar açık. Hepsini derleyip toplayıp, neden bu işi ihmal ettiniz, neden bir tedbir almadınız, neden bu insanların görev yerlerini değiştirmediniz, kavga- tartışma- tutulan tutanaklardan sonra neden bir arada tutmaya devam ettiniz, diyen yok. İşte rahmetli GÖREV ŞEHİDİ Dr. Ahmet Dikmen’in ölmeden evvel gün gün tuttuğu ve resmiyete soktuğu tutanakların tarihleri ve tutanakların bir kısmı... Bu işlerde kusuru, kabahati, yanlışı olan hiç kimse AÇIĞA alınmış değil, millet ifade vermekten korkuyor artık...

5.10.2021 günü tartışma ve kavga ile ilgili olan ve Rahmetli Dr. Ahmet Dikmen'in öldürülmeden önce can güvenliğim yok, beni öldüreceğini söylüyor dediği ve resmiyete koyup gönderdiği tutanak. (Aşağıda)

Bu tutanaktan sonra 11 gün boyunca ayrı ayrı tutanak tutulup ilçe müdürlüğüne tutulduğu anda verildiği halde, cinayeti işleyen doktorun neden görev yeri değiştirilmemiş?

Yâda Rahmetli GÖREV ŞEHİDİ OLAN Ahmet Dikmen’in yeri neden değiştirilmemiş?

Madem rahmetli, öldürülen Dr.Ahmet Dikmen oranın sorumlu hekimi, çalışanları ile beraber tuttuğu tutanaklarda cinayeti işleyen Doktorun görev yerine gelmediği, mesaiye uymadığı, tüm kamera kyıtları ile olayın tespitli olduğu yönünde tuttuğu tutanaklar neden göz ardı edilmiş?

Cinayeti işleyen doktorun psikolojik sorunları olduğunu ve garip davranışları olduğu, çok personelin ondan korktuğu bunu ilgililere aktardıklarını söyledikleri polisteki ifadelere yansıdığı açık, bu merkezde sorun yaşandığı da açık. Neden tedbir alınmamış, neden kişilerin görev yeri değiştirilmemiş?

İlçe müdürlüğünde onlarca personelin yeri hiç sebep gösterilmeden değiştirilirken, ortada bu kadar tutanak, kavga ve gürültünün oluştuğu bu merkezde neden değişime gidilmemiş?


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Tüm bu soruları namuslu olarak sormak ve cevabını da namuslu olarak alıp değerlendirecek BAKANLIK müfettişinin bir an evvel olaya el koyması gerekir. Yoksa kamu vicdanı sızlar.

İŞTE O, Rahmetli, öldürülen Dr. Ahmet Dikmen ve çalışanların tututuğu ve RESMİYETE SOKULDUĞU HALDE, İLGİLİ VE YETKİLİLERCE VE SORUMLULARCA OLAYIN VEHAMETİ VE CİDDİYETİ DİKKATE ALINMAYAN TUTANAKLARDAN BAZILARI... (Aşağıda)

Kaynak:https://www.haberanaliz.net/haber/doktor-ahmet-oldugu-ile-kaldi-14854

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2021, 16:41

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Laboratuvar Teknikeri
Laboratuvar Teknikeri - 1 ay Önce

20 yıllık namususumla çalışan laboratuvar teknikeriyim.Defalarca doktorlar tarafından mobbinge tehdite maruz kaldım.Adalet olmadığından sessiz kaldım.Bana isteyen ulaşabilir buradan ispatlayabilirim.

sağlıkçı3207
sağlıkçı3207 @Laboratuvar Teknikeri - 1 ay Önce

Neyi ispatlayacan Sağlık personeli için Doktoru harcamazlar 20 yılda bunu öğrenmiş olman lazım..

Mersin
Mersin - 1 ay Önce

İlçenin yapacağı pek birşey yok. İl Sağlık Müdürlüğüne bildirip gereğini yapmalıydı. İl den habersiz yapması zor. Bildirmemişse işte sıkıntı eksiklik. Bildirmişse il sağlık neden gereğini yapmamış.. (gerçi il sağlık kendi içinde iş barışı sağlayabilir değil ki. Başkanlar birini yiyor. İl müdürü nün ayağını nasıl kaydırırız diye düşünmekten çözüm üretmiyor ki)

Vah ki ne vah...
Vah ki ne vah... - 1 ay Önce

Giden gitti ama bu durum tüm herkese ders olmalı, tüm yöneticiler böyle durumlarda çabuk hareket etmeli.. Adli mekanizma da aynı hızda olmalı tabii...

.
. - 1 ay Önce

Sağlıkta iş bilen idareci yok hepsi parti torpiliyle oturmuş insanlar

olmaz böyle bir ihmal
olmaz böyle bir ihmal - 4 hafta Önce

olaylar zincirinde ihmali olanlar için derhal gereği yapılmalıdır. sayın bakanım valim, sayın valim bu olayı bürokrasiye kurban vermeyelim, biz personel için onlara örnek cezalar verilsin, ne ceza verilirse verilsin kaybettiğimiz doktor arkadaşı geri getirmez ama yenileri oluşmasın diye örnek olur. ayrıca bu yazıyı okuyan değerli yöneticiler istifa etmeyi düşünmez misiniz? eğer zerre vicdanınız varsa istifa edersiniz, kendi yaptığınızın - yapamadığınızın vicdan azabı ile yaşamaya çalışırsınız.

SIRADAKİ HABER