Doktor Belediye Başkanı Her Hafta Sonu Hasta Bakıyor

Doktor Belediye Başkanı Her Hafta Sonu Hasta Bakıyor

 MERSİN'in Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, bir yandan başkanlık görevini yürütürken, diğer yandan halkın sağlık sorunları ile ilgilenmeye devam ediyor.
Seçim sürecinde meydanlarda, pazar günleri halkın sağlık sorunlarını dinleyeceği sözünü veren Başkan Dr. Haluk Bozdoğan, bu sözünü her hafta yerine getiriyor. Her pazar günü sabah 6 ile öğlen 12 saatleri arasında vaktini halka ayıran Başkan Bozdoğan, vatandaşların sağlık durumlarıyla yakından ilgileniyor. Vatandaşlar, hastalıklarıyla ilgili yaşadıkları sıkıntıları dile getirirken, doktor Başkan Bozdoğan, onları dinleyerek, yardımcı oluyor.

Hekim olarak insanı ve insan sağlığını çok önemsediğini söyleyen Başkan Bozdoğan, "Acil ya da acil olmayan, sağlıkla ilgili her konuda halkımızın sağlık sorularını dinleyerek, yönlendirici bilgilendirme desteği sağlıyoruz. Sosyal belediyeciliğimizin temelinde insan odaklı hizmet anlayışı vardır. Üretken, eğiten, kültürlü ve sağlıklı bir toplum yaratma amacındayız" dedi.
Vatandaşlar, kendileriyle yakından ilgilenen Başkan Bozdoğan'a teşekkür etti.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 6 ay Önce

YÜREĞİNE SAĞLIK BAŞKAN,ALLAH RAZI OLSUN. SAYGILARIMLA.

Seyfi Kartalkuşunu
Seyfi Kartalkuşunu - 6 ay Önce

Millet seni belediye başkanı diye seçmiş. Sağlık hizmeti sunumunu yapacak sağlık personeli vardır. Belediye başkanlığı görevini belediye başkanından başka yapacak kimse yoktur. Ya başkanlık ya doktorluk yapmalı. Doktorluk yapacaktın niye bıraktın mesleğini. Siyaset yapacaktın niye doktorluk yapıyorsun.

erdal
erdal - 6 ay Önce

iki karpuz bir koltukta olmaz

SIRADAKİ HABER