Diş Hastanesi Personelinden Örnek Davranış

Diş Hastanesi Personelinden Örnek Davranış
Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli örnek bir çalışmaya imza atarak ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi aileler için hazırlattıkları hediye alış veriş kartlarını adreslerine teslim etti.

Uygulamayı sosyal medya hesabından duyuran Hastane Başhekimi Doç. Dr. Taylan Çebi, “Paylaşmanın ve yardımlaşmanın değerini en çok hissettiğimiz mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için hastanemiz çalışanları ile hazırladığımız hediye alışveriş kartlarını dağıttık.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak sadece sağlığınızı düşünmüyoruz, her zaman ve her şartta aklımızdasınız ve yanınızdayız ilkesiyle hareket ediyoruz.

Yardımlaşmanın ve dayanışmanın bir toplumun gelişmesi için önemli bir unsur olduğunu hiçbir zaman unutmadan, hem sağlık konusunda hem sosyal konuda ülkemize hizmete ve vatandaşlarımıza yardıma hazırız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2021, 11:05

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlık personeli
Sağlık personeli - 2 hafta Önce

Zannedersem orda müdür bi ali abimiz vardı (soyadını unuttum) ben karabükteyken karabük devlet hastanesi türk sağlık sen yöneticisiydi. Onun sayesinde girdiğim sendikamda farkında olmadan kazandırttığı türk sağlıksenli gönüldaşlarım için kendisine teşekkürlerimi arz ederim.
Kendisi adam gibi adamdır.
Çok severdim kendisini.
Bu yazımı okuyorsa kendisini çok takdir eden bi fizyoterapist arkadaşı olduğunu bilsin isterim.

SIRADAKİ HABER