Diş Hastanesi Müdürü sendika temsilcisi oldu

Sağlık- Sen Antalya İl Başkanı Sinan Kuluöztürk’ün onayı ile Alanya Sağlık-Sen ilçe Başkanlığına Diş Hastanesi Müdürü Samir Yılmaz getirildi.

Diş Hastanesi Müdürü sendika temsilcisi oldu

Sağlık- Sen Alanya Şube Başkanı Samir Yılmaz ve yönetimi göreve başlamalarının ardından ziyaretlere başladı. Diş hastanesi idari ve mali işler müdürü olan Samir Yılmaz, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Yağdır, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ve Alanya Aile Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Çelik ile Alanya Ak Parti ilçe Başkanı Mustafa Toklu’yu ziyaret etti. Yapılan görüşmede karşılıklı istişarelerde bulunularak sağlık alanında yapılmak istenilen projelere yönelik fikir alışverişinde bulunuldu. Lakadamyalı sendika başkanı Samir Yılmaz ve ekibine görevinde başarılar diledi. Ziyaretlerde yer alan Sağlık - Sen Antalya Başkanı Sinan Kuluoztürk ise sağlık alanında yapılan her türlü yenilik ve hizmet için desteğe hazır olduklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 21:11

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kocaeli
Kocaeli - 1 hafta Önce

Komedi ya

ali
ali - 1 hafta Önce

admin bu haber mi Allah aşkına.Nerde ise her ilde bu durum mevcut. hele bi bursa yı araştır

Doktor
Doktor - 1 hafta Önce

İsim yanlış olmuş torpil sen olacaktı ;-)

Çankırı
Çankırı - 1 hafta Önce

Çankırıda aynı, onurlarına dokunacağını bilsem, birkaç kelam ederdim ama neyse, iyi ki bunlarla kan bağım yok,

hasan
hasan - 1 hafta Önce

çok yakışmış:))))))

Saglikci
Saglikci - 1 hafta Önce

Antalyada ne çok şube başkanı varmış.Bildigimiz bir ilde bir başkan olur oda galiba yok hükmündeki yani başkanlar turemis

SIRADAKİ HABER