Dev Hastaneye Cuma Günü Başhekim Oldu ,Pazartesi İstifa Etti

Urfa sağlığında siyasetçilerin savaşı devam ediyor. Cuma günü Başhekimlik görevine getirilen Şeyhanlı’nın Pazartesi günü (bugün) istifa ettiği öğrenildi.

Dev Hastaneye Cuma Günü Başhekim Oldu ,Pazartesi İstifa Etti

Şanlıurfa’nın sağlık konusundaki siyasi savaşları “Benim adamım olsun” “Şu koltuğa, bu isim gelsin.” Savaşları devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Dr. Eyyüp Sabri ŞEYHANLI’nın görevinden istifa ettiği öğrenildi. Şeyhanlı’nın göreve atanma tarihi olarak 9 Temmuz gösterilirken, Cuma günü atanan Başhekim Şeyhanlı’nın Pazartesi istifa etmesi akıllarda soru işareti bıraktı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Başhekimlik koltuğuna bile oturmadan kalkan Dr. Eyyüp Sabri Şeyhanlı’nın neden bu kadar kısa sürede istifa etme kararı aldığı bilgisi edinilemezken, Şanlıurfa’da sağlığın siyasi çekişmeye çevrildiği tahmin ediliyor. Onlarca Urfalı’nın sağlık konusunda çok geride olduğunu belirtirken, doktor eksikliklerinin can kayıplarına sebep olduğunu, tüm bu sebeplerle beraber sağlık sektörünün ivedilikle iyileştirilmesi gerektiğini umut ederken, Urfa’nın bazı siyasileri koltukta başhekim durdurmaması tepkileri de beraberinde getirdi.

Kaynak:Urfa.Com

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2021, 09:10

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Angaralı
Angaralı - 3 hafta Önce

yeni sağlık müdürünün beceriksiz yönetimi başladı.izlemeye devam edin.

Bu artık rezaletin son perdesi
Bu artık rezaletin son perdesi - 3 hafta Önce

Iki ihtimal var, ya siyasilerin hepsinin teyidi alınmadan atama yapıldı, akabinde çıngar cıktı istifa ettirdiler, yada gelir gelmez anlamsız baskılar oldu kendi istifa etti.. Ikisi de artik arayanların, bu atama işini eline yüzüne bulastirdigini gösteriyor, yazıktır bu insanlara, vesselam...

Sedat
Sedat @Bu artık rezaletin son perdesi - 3 hafta Önce

Demekki istemeden olmuş biraz. Rica minnet sanki

istifa
istifa - 3 hafta Önce

yönetici sözleşmesi imzalanmadan; tarihsiz istifa dilekçesi imzalanıp verilince sözleşme imzalanıyor.

Başhekim istifa ettiğini de kendisi sonradan öğrenmiştir....

sizin adamınız olsun
sizin adamınız olsun - 3 hafta Önce

siz benim adamım olsun demiyorumusunuz sendikacılar heryerde sizin çok çalışkan becerikli adamlarınız olsun istemiormusunz

SIRADAKİ HABER