COVID-19 testi bir türlü çıkmayınca saatlerce bekletildi!

Rahatsızlanınca Kandıra Devlet Hastanesi’ne kaldırılan bir hasta, bir türlü çıkmayan COVID-19 testi yüzünden saatlerce hiçbir müdahale edilmeden bekletildi.

COVID-19 testi bir türlü çıkmayınca saatlerce bekletildi!

Kandıra’da ikamet eden İbrahim Özer, sabah saatlerinde rahatsızlandı. Özer, oğlu tarafından Kandıra Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İbrahim Özer için COVID-19 testi istendi. Sabah saatlerinde yapılan testin sonucu ise akşama kadar bir türlü çıkmadı. Test sonucu çıkmayınca hastaya hiçbir müdahale yapılmadan acılar içinde bir sedye üzerinde bekletildi. İzmit’te bulunan bir özel hastaneye sevki yapılmasına rağmen çıkmayan test yüzünde sevk işleminde bir türü tamamlanamadı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Yaşanan duruma tepki gösteren hasta yakınları, Kandıra Devlet Hastanesi’nde görevli nöbetçi doktorun dışında hiç kimsenin ne kendileri ne de diğer hastalarla ilgilenmediğini söyledi. Tüm ağrı sızılarına rağmen sadece bir hava verilerek bekletildiğini ifade hasta yakınları, yetkililerin Kandıra Devlet Hastanesi’nin bu durumuna bir çözüm bulunmasını istedi.

Kaynak:https://www.kocaelikoz.com/haber/7952490/covid-19-testi-bir-turlu-cikmayinca-saatlerce-bekletildi

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
huzur
huzur - 2 hafta Önce

hıcbır mudahale edılmedı derken hava verılmıs ıste daha napacaklar amelıyata mıalınacaktı yalan haber yapmayın saglıkcı dusmanları

SIRADAKİ HABER