CHP'li Özkan, bürokratların kendilerine yolsuzluk dosyalarını getirmeye başladıklarını söyledi.

CHP'li Tuncay Özkan, Kılıçdaroğlu'nun bürokratlara yönelik çağrısından sonra bakanlıklarda çalışan bürokratların kendilerine yolsuzluk dosyalarını getirmeye başladıklarını söyledi.

CHP'li  Özkan,  bürokratların kendilerine yolsuzluk dosyalarını getirmeye başladıklarını söyledi.

CHP'li Tuncay Özkan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bürokratlara yönelik çağrısından sonra bakanlıklarda çalışan bürokratların kendilerine yolsuzluk dosyalarını getirmeye başladıklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yayınladığı video ile bürokratlara seslenmiş, "İktidarın değişmesine az kaldı. İktidar değiştiğinde soruşturmalar başlayacak, vazife namına mafyatik düzene hizmet edemezsiniz" demişti.

"Aman Bizim Size Geldiğimizi Duymasınlar"

CHP'li Tuncay Özkan, şunları kaydetti: 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

"Bize yolsuzluk dosyası getiren arkadaşlar var. Gelip bizden yardım isteyen arkadaş var. Hepsinin söylediği ortak şey, 'Aman bizim size geldiğimizi duymasınlar' Gelen yolsuzluk dosyası çok. Çok önemli mevkilerdeki insanlar genel başkanımızın çağrısından sonra imza atmadılar, atmıyorlar. Şimdi burada söylerim de yazık olur zavallılara. Genel başkanımızın çağrısından sonra ‘Ben bunu imzalamadım. Çünkü sahtekarlık var, namussuzluk var. Ben Çevre Bakanlığı’ndayım. Çünkü para var, yolsuzluk var, rüşvet var. Bana getirdiler ben imzalamadım. O yüzden beni şimdi müşavir olarak atıyorlar, benim yerime şu kişi imzalayacak’ diyenler var. Bunların hepsi bizde. Biz, bu insanları tanıyoruz. Ülkemizi bu yokluktan ve yoksulluktan kurtaracak geçmişi değil, geleceği bizim önümüze serecek, bir büyük mutluluk ve kucaklaşma içerisinde Türkiye'yi geleceğe hazırlayacağız. Tank Palet Fabrikası'nda söyledik, kim haklı çıktı? Biz, haklı çıktık. AK Partili bürokratlar bize geliyor. Tarif etsem de anlaşılır ama yazık olur. Korumak lazım. Genel başkanımızın çağrısından sonra imza atmıyorlar. O yüzden Recep Tayyip Erdoğan çıktı ve dedi ki ‘Bu suçtur. Yapamazsınız. Benim bürokratlarım.’ Senin değil, devletin bürokratları. İmza, hukuksuzca atılmaz."(Milli Gazete)

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER