CHP'den Dışarıdan Hastane Yönetici Atanmasına Tepki

Ereğli Devlet Hastanesi’nin yeni müdürünün kim olacağı konusunda kısa bir açıklama yapan Veysel Gönülal; “İdarecilik yapacak başka kimse kalmadı mı”..

CHP'den Dışarıdan Hastane Yönetici Atanmasına Tepki

Ereğli Devlet Hastanesi’nin yeni müdürünün kim olacağı konusunda kısa bir açıklama yapan Veysel Gönülal; “İdarecilik yapacak başka kimse kalmadı mı” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, Ereğli Devlet Hastanesi’nin yeni müdürü hakkında isim vermeden eleştirilerde bulundu ve düşünülen ismin doğru olmadığını vurguladı.

SAĞLIK CAMİASINDAN KİMSE KALMADI MI?

Gönülal; “Hastanedeki eldiven yolsuzluğu iddiaları üzerine adlı ve idari soruşturma açılmış, bunun üzerine, Ereğli sağlık camiasında hastanede idarecilik yapacak hiç kimse kalmadı da camia dışında belediye başkanlığı yapmış sağlık hizmetleri işlerinden uzak birinin hastanede idareci olacağı duyumlarını aldık” dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Gönülal, Hastane müdür olarak kimin düşünüldüğüne dair isim vermeden; “Bu durumu Ereğli halkının takdirine sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2021, 15:32

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 2 hafta Önce

Bu maalesef şuanda tüm Türkiye de olan durum hastaneyle alakası olmayan liyakatsız kişiler hastanede 25 yıllık yüksek lisans mezunu onlarca kişinin başına müdür oluyor

Aa
Aa @Kadir - 2 hafta Önce

geri dönülüp bakıldığında şu liyakatsizler mi diye anılacaklar!

SADECE SAĞLIKÇI-ÖĞRETMEN İMAM DEĞİL
SADECE SAĞLIKÇI-ÖĞRETMEN İMAM DEĞİL @Kadir - 2 hafta Önce

Sağlıkta sistemin cılkı çıkmış, sistem her şeye gebe. İmam hastane müdürü oluyor, öğretmen başkan, başkan yardımcısı oluyor, başka kurumdaki memur yine hastane müdürü veya uzman oluyor ve olanların hiçbirinin sağlıkla alakası yok ve sağlık umurlarında bile değil. Nasıl olsa bir aidiyet hissetmiyorlar, sadece aldıkları paraya bakıyorlar. Bu heryerde böyle. Sağlık sistemini yapboza dönüştürdüler. Sağlıkta bunca liyakatli personel dururken revamı bu olup bitenlere. Yazık hemde çok yazık. Bir an önce bu ne olduğu belli olmayan sözleşmeli ve bol sıfırlı maaş modülünden vazgeçilmeli.

CHP NİN AKLI BUNU ERMEZ
CHP NİN AKLI BUNU ERMEZ @Kadir - 2 hafta Önce

BÜYÜKLERİMİZ EN DOĞRUSUNU BİLİR

ANKARA
ANKARA @Kadir - 2 hafta Önce

1 Tanesi şu yorumu beğenmeyendir kesin :))

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 2 hafta Önce

Maliye, milli eğitim ve özellikle diyanet başta olmak üzere kendi kurumlarında ne kadar vasıfsız beceriksiz varsa sağlıkta yönetici olmaya çalışıyor, Sağlık Bakanlığı da toplama kampı gibi kabul ediyor malesef

MURATPAŞA
MURATPAŞA - 2 hafta Önce

KESİNLİKLE LİYAKAT YOK MEMUR KÜLTÜR VE AHLAKİ YOK ADAM GELİP HASTANE MÜDÜRLÜĞÜ VE YARDIMCI OLUYOR.BU NASIL ADALET.BİZDE ÜNİVERSİTE MEZUNUYUZ .AMA SEÇİMDE HESABINI SORACAĞIZ İNŞALLAH.

kamil
kamil - 2 hafta Önce

bütün kurumlardan gaita kokusu geliyor. ALLAH belanızı versin,tez zamanda

dr kerem
dr kerem - 2 hafta Önce

sözleşmeli yöneticilik istanbulda tabzonlulara yaradı. her yere trabzonlu atıyorlar. yiyin efendiler yiyin ama hesabı tabiki sorulacak.

Sözleşmeli ballı maaşlı yöneticiler geldi
Sözleşmeli ballı maaşlı yöneticiler geldi @dr kerem - 2 hafta Önce

Performans gitti

vatan daş
vatan daş - 2 hafta Önce

haram olsun hakkım iki cihandada iki elim yakanızda

bingül kurt
bingül kurt - 2 hafta Önce

Hastanemizde Kamu Yönetimi mezunu 15 yıl Hemşirelik yapmış Görevde Yükselme ile Şef Kadrosuna geçmiş sonra yine Görevde Yükselmede Şube Müdürlüğünü kazanmış ama mülakat olduğu için şef görevini hakkı ile yürüten 30 senelik kıdemli tecrübeli hem sağlık hem idareyi teorikte ve pratikte iyi bilen memurum. Hastanemizi yöneten Müdürün asıl kadrosu VHKİ Müdür Yardımcımızın Kadrosu Lbaratuar teknisyeni olup, diğer Hastenelerden gelmektedir. Takdir sizlerin

adil
adil - 2 hafta Önce

663 ve 694 khk kul hakkıdır,bu yanlıştan biran önce dönmelidir.sen başkasını müdür yap hele birde zülum yapsın, günahı üstüne yapışsın. adalet öldümü sorgu sual çok çetin olur.


SIRADAKİ HABER