Büyük Şehirde Ücretsiz Ulaşım Süresi Uzatıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer sağlık çalışanlarına ücretsiz toplu ulaşım hakkını 31 Mart 2022'e kadar uzatıldığını açıkladı.

Büyük Şehirde Ücretsiz Ulaşım Süresi Uzatıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi pandemiyle mücadelede en büyük çabayı sarf eden sağlık çalışanlarına, 2020 yılında başlattığı ücretsiz toplu ulaşım hakkını, Başkan Tunç Soyer’in talimatıyla 31 Mart 2022’e kadar uzattı. Kentteki sağlık kurum ve kuruluşlarında görev yapan tüm personelin yanı sıra eczacılar ve eczane çalışanları da toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanmaya devam edecek. Sağlıkçıların, İZELMAN otoparklarından ücretsiz yararlanması uygulaması da sürecek.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

SOYER DUYURDU 
Konuyla İlgili açıklamada bulunan Başkan Soyer, “Pandemi sürecinin kahramanları, sağlık çalışanlarımıza ve eczacılarımıza toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanma hakkını 31 Mart 2022 tarihine kadar uzattığımızı duyurmak isterim. HES Kodu tanımlanan ‘Sağlıkçı İzmirim Kartlarını’ en kısa sürede almalarını önemle rica ediyorum” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2021, 15:25

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arzu Sarıkaya
Arzu Sarıkaya - 1 ay Önce

Bu şekilde uzatmalı değil de sürekli olarak indirimli olsun ve Ankara için sürekli indirimli olarak bekliyoruz.

Reisin İzindeyiz
Reisin İzindeyiz - 1 ay Önce

Bir Ak partili olarak Tunç Beyi tebrik ediyorum. Aynı duruşu diğer tüm belediyelerden bekliyorum hatta süresiz indirim yada sağlık çalışanlarına ücretsiz yapılmasını rica ediyorum.

SIRADAKİ HABER