Bursa'da Doktor İlanı, Reklam Yasağını da Gündeme Getirdi

Bursa’da billboardlarda yer alan, “Uzman Doktor Şükran Taştan Sakarya hasta kabulüne başlamıştır” yazan ilan tepki çekti.

Bursa'da Doktor İlanı, Reklam Yasağını da Gündeme Getirdi

Sosyal medyada bir kullanıcının “Mesleğin düştüğü hale bak” notuyla paylaştığı görsel büyük ilgi gördü. Görselde doktor önlüksüz parlak bir elbiseyle poz veren Uzman Doktor Şükran Taştan Sakarya’nın hasta kabulüne başladığı billboard ilanıyla duyuruluyor.

Birçok sosyal medya kullanıcısı Sakarya’nın doktorlara uymayan bir kıyafet giymesini eleştirirken diğer bir kullanıcı sağlık sektöründeki reklam yasağına dikkat çekti.

BİZLER SIKICI İNSANLAR MIYIZ


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Bursa’da bir klinikte Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanı olduğu öğrenilen Uzman Doktor Şükran Taştan Sakarya sosyal medyadaki tartışmaların ardından Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

Doktor reklamlarında klasik bir doktor pozu vardır ya, böyle kollar önden sarılı...O poz çok verildi, alternatif poz aradım, instagramdaki tiki kadın pozuyla doktorluğu birleştirince bu çıktı????Yeni trend bu olsun sayın meslektaşlarım...Özel hastane reklam afişleri az renklensin canııııııımmm...Bizler sıkıcı insanlar mıyız, aslaaaaa....#md#doctor#happy#beauty#instagood#instagram#cool#photoofthedays

Sakarya'nın sosyal medya hesabını aktif olarak kullandığı görülüyor

f5 haber

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 02:05

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali veli
ali veli - 2 hafta Önce

kabule başlamış hastasıyız dedeee

ali
ali - 2 hafta Önce

SEN DOKTORMUSUN MANKENMİSİN HER MESLEĞİN BİR ETİĞİ BİR KURALI VAR. EĞER BU ŞEKİLDE POZ VERECEK İSEN DOKTOR İBARESİNİ KULLANMA.

doktor
doktor - 2 hafta Önce

bu kalıpları yıkmak istemiş olabilir ya da reklam ise amacı çok zekice bir yol tutmuş kendine ki tüm türkiye artık kendisini tanıyor

ali
ali - 2 hafta Önce

....

ne desem bilemedim
ne desem bilemedim - 2 hafta Önce

kaş yapayım derken göz çıkarmış.
özrü kabahatinden büyük desem umarım saygısızlık yapmam.

hastayız!
hastayız! - 1 hafta Önce

Eminim müşterisi çok olur, pardon hastası :)

3333
3333 - 1 hafta Önce

vay masAllah

SIRADAKİ HABER