Bir doktor daha Koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi

Bir doktor daha Koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi
​​​

Koronavirüs nedeniyle bir doktor daha yaşamını yitirdi. Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde kendisine ait kliniği bulunan doktor Ali Murat Dilek, yaklaşık bir aydır Koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

20 yıl aile hekimi olarak görev yaptıktan sonra 2017 yılında Mustafakemalpaşa ilçesinde geleneksel ve tamamlayıcı tıp üzerine özel kliniği bulunan doktor Ali Murat Dilek, yaklaşık bir ay önce solunum yetmezliği ve öksürük şikayetiyle Koronavirüs testi yaptırdı. Astım ve bronşit rahatsızlığı bulunan Dilek’in testi pozitif çıktı. Yoğun bakım servisinde tedavisi süren Dilek, bugün doktorların tüm çabasına karşın hayatını kaybetti.

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
T akbulut
T akbulut - 2 hafta Önce

Bir saglik çalışanı olarak sayın türk milletinin saglik bakanimizin ve ailesinin başta olmak üzere başı sağ olsun saygıdeğer saglik bakanımız virüsle mücadelede özellikle acillerde yığılma ve serum çok takılıyor bu konu yada dikkatinizi çekeriz aciller in biraz daha kontrollü olmadı gerek doktora gündüz muayene olamayan gece acilde işini yaptırmamak gerek aciller in ayristirilmali gerek en azından korona bitene kadar saygilar

SIRADAKİ HABER