Başhekim isyan etti “Hakkımızı helal etmiyorum!”

Başhekim isyan etti “Hakkımızı helal etmiyorum!”

Sahillerde vatandaş yoğunluğunu gören Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Süleyman Türedi sosyal medya hesabından isyan etti. Türedi, "Koronavirüsle mücadelede bu zor zamanlarda biz insanımıza yoğun bakım yeri bulmak için kafa patlatırken, elimizdeki tüm imkanları, tüm eforumuzu harcarken sahil kenarında yürüyüş yapan sağlığına çok düşkün !!! insanları gördükçe hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum" dedi.

Türedi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Çoluğunu, çocuğunu, eşini, dostunu, annesini, babasını düşünen varsa; azıcık insafı ve vicdanı olan varsa evinde kalır ve çok gerekli olmadıkça evinden çıkmaz. Biz insanımıza yoğun bakım yeri bulmak için kafa patlatırken, elimizdeki tüm imkanları, tüm eforumuzu harcarken sahil kenarında yürüyüş yapan sağlığına çok düşkün !!! insanları gördükçe hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum. Servisler ve yoğun bakımlar dolu, ne umuyorsunuz mucize mi? Öyle bir yeteneğimiz yok, sadece insanız. Ayıptır, günahtır. Sağlıkçı ya acımadığınızı biliyoruz da bari kendinize acıyın." ifadelerini kullandı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
tsm başkanı
tsm başkanı - 5 ay Önce

Doğru söze ne denir...

sağlık teknikeri
sağlık teknikeri - 5 ay Önce

sıradaki fedakarlığımız ise okulların ve anasınıflarının kapanacak olması ile cocuklarımızı da kendimizle beraber hastanelere götürmek zorunda kalıcaz herhalde ya kimse yokmu bizi duyacak efendiler size sesleniyorum benim iznim yokken bu sürecte cocuklarımı napıcam bakıcı bile gelmiyor biz sağlıkcılara

SIRADAKİ HABER