Başhekim istifaya zorlanıyor iddiası!

Gazeteci Mehmet Yetim, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Güzelçiçek’e, Rektör Prof. Dr. Sabri Çelik tarafından istifa etmesi yönünde baskı yapıldığını iddia etti.

Başhekim  istifaya zorlanıyor iddiası!

Urfa’da vatandaşlarla kurduğu diyalog ve yaptığı işlerle beğeni kazanan Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Güzelçiçek yeniden istifa iddiasıyla gündemde.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Çelik’in, Başhekim Güzelçiçek’in istifa etmesi için baskı oluşturduğu iddiasını ortaya atan Gazeteci Mehmet Yetim, “Nedir bu Urfa düşmanlığı” diye sordu. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Yetim, “Bizler Urfalılar olarak Sayın Başhekimden razıyız” ifadelerini kullandı.

‘BAŞHEKİMİ İSTİFAYA ZORLUYOR’

Rektör Çelik’in Urfalıların tepkisini çekmemek için Başhekim Güzelçiçek’i istifaya zorladığını öne süren Yetim, “Almış olduğumuz duyumlara göre Harran Üniversitesi Rektörü Sayın Mehmet Sabri Çelik, Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek'i görevden almak istiyor ama Urfalıların tepkisini çekmemek için Başhekimi istifaya zorluyor.

Rektör bey, Urfalılar olarak bizler Başhekim Dr. Ahmet Güzelçiçek'ten razıyız. Kapısını her zaman çaldığımız, kendisini aradığımız zaman, ulaştığımız Urfa'nın öz evladı olan Dr. Ahmet Güzelçiçek'i neden istifaya zorluyorsunuz bırakın işini hakkıyla yapan bir Urfalı görevde kalsın.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Nedir bu Urfa düşmanlığı

Bizler Urfalılar olarak Sayın Başhekimden razıyız.

Zaten Urfa'da görev yapan Urfalı doktor sayısı bir elin sayısını geçmezken sizin bu tutum ve davranışınızı asla kabul ve tasvip etmiyoruz.

Çok istifa istiyorsanız siz istifa edebilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Urfa Pusula-https://www.urfapusula.com/haber/7816227/bashekim-guzelcicek-istifaya-zorlaniyor-iddiasi#

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ankara06
Ankara06 - 1 ay Önce

Yaşasin m sabri çelik Yaşasin Ahmet guzelcicek yaşasın mehmet gülüm yaşasın ibrahim demir yaşasın faruk günak yaşasın beyazkendir gülegüle emre erkuş ve ekibi

dr.cengiz güler
dr.cengiz güler - 1 ay Önce

Bakanlığımızın idarecilikteki tek kriteri devrede diyorsunuz kimin torpili buyukse onu yapın.uzun vadeli planmış, hastanenin hafızasıymış, tasarrufmuş, verimlilik kalite notuymuş hikaye,,,

gazi yıldız
gazi yıldız - 1 ay Önce

Darısı Ankaranın en geri kalmış,bodrumunda fareler ve böçeklerin cirit attığı,Trennnnn yolları hastaneciğine.

SIRADAKİ HABER