Başhekim Hayatını Kaybetti

Başhekim Hayatını Kaybetti

İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ali KALYONCU bir süredir tedavi gördüğü Başakşehir Çam Sakura Şehir Hastanesinde hayatını kaybetti.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Başhekimi Ali Kalyoncu, beyin tümörü sebebiyle tedavi gördüğü Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ali Kalyoncu Kimdir?
Op. Dr. Ali Kalyoncu, kendisini tanıttığı bir röportajında “1963 yılında Trabzon’da doğdum ve lise eğitime kadar orada yaşadım. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Bilecik’te 2 yıllık mecburi hizmetimi tamamladım. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde genel cerrahi uzmanlığı eğitimi aldıktan sonra aynı hastanede 6 yıl boyunca uzman hekim olarak görev aldım. Ardından 9 yıl boyunca Tokat Devlet Hastanesi’nde genel cerrahi uzmanı olarak çalıştım. Sudan ve Somali gibi ülkelerde 2 ay boyunca görev aldıktan sonra Tokat Devlet Hastanesi’nin başhekimliği görevine getirildim. 1 Temmuz 2017’den beri Beylikdüzü Devlet Hastanesi’nde genel cerrahi uzmanlığı yaptıktan sonra, 21 Mayıs 2019 itibariyle aynı hastanede başhekim olarak çalışmaya devam ediyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2021, 14:33

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dr.Cevdett
Dr.Cevdett - 2 ay Önce

Allah rahmet etsin. Sınıf arkadaşım, branşdaşım, güzel insandı...

Ali
Ali - 2 ay Önce

Rabbim rahmet etsin görevden kaçınmayan liyakatli ve çalışkandı

necati
necati - 2 ay Önce

Tokatta doktor ve başhekim yardımcımız olarak çalışmıştı.İyi bir insandı.Hak rahmet eylesin.Ailesine sabırlar versin.

Mustafa
Mustafa - 2 ay Önce

Allah rahmet eylesin.. mekani cennet olsun.. Ali hocam taniyip sevmeyen saygi duymayan yoktur heralde.. Allah kabir azabi vermesin hocam

İLHAN FİDAN
İLHAN FİDAN - 2 ay Önce

ALLAH RAHMET EYLESİN. MEKANI CENNET OLSUN. ALLAH, AİLESİNE VE SEVENLERİNE SABIR VERSİN. TOKAT KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİNDE KISA SÜRELİ DE OLSA BERABER ÇALIŞTIK. UYUMLU BİR İNSANDI.

Çetin BABUR
Çetin BABUR - 2 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah

vatandaş
vatandaş - 2 ay Önce

iyilik timsali fedakar ve beyefendi bir kişilikti inancı kuvvetliyli rahmetli babamı başarıyla sefkatle ameliyat etti aynı safta namaz kıldık çok üzgünüz rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun Tokat'da çok sevmiştik...

dr.nurii
dr.nurii - 2 ay Önce

Allah rahmet eylesin..mekani cennet olsun.vefat nedeni covid mi?

SIRADAKİ HABER