Başarılı Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı İstifa Etti

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak başarılı ve sevilen doktoru Malik Abacı istifa etti.

Başarılı Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı İstifa Etti

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı  Malik Abacı'nın istifası Karabük Sağlık camiasında ve hastaları tarafından üzüntü ile karşılandı. Başarılı doktorun meslek hayatınan İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesinde açmış oldugu özel klinikte devam edeceği bilgisine ulaşıldı.

Malik Abacı Kimdir


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

2009 yılında A.İ.B.U Düzce Tıp Fakültesinden mezun oldu.  Aynı yıl içinde Selçuk Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlayan ve 2015 yılında Uzmalık eğitimini tamamlayarak devlet hizmet yükümlülüğünü yapmak üzere Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak atandı.

2017 yılında devlet hizmet yükümlülüğünü tamamladıktan sonra 2018 yılı itibariyle Karabük Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalına kurucu öğretim üyesi ve anabilim dalı başkanı olarak atandı. 2019 yılında Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi çatısı altında Yanık Ünitesini kurdu. 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2022, 12:49

Ceren YILDIZ


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Biz Bir Aileyiz
Biz Bir Aileyiz - 2 hafta Önce

Sırf para-zam için "eylem yaparım bak ! ülkeyi terkedip giderim ! ameliyat etmem ! sağlık sistemini kilitlerim İstifa ederim !" diyenler zaten bizden olmamışlar. Yolunuz açık olsun. Burda ballı maaşlar doyurmadıysa hiç bir ülke hiç bir kurum doyuramaz. Cennet Vatanımda her yıl 110 bin tıp öğrencisi mezun oluyor. Gidenede gelenede hayırlı olsun.

Mahmut çelebi
Mahmut çelebi - 2 hafta Önce

Ekibin diğer elemanları yapar artık

Öğretmen
Öğretmen - 2 hafta Önce

İşte bu doktoru nasıl zam vermeden devlet hastanesinde tutacaksın. Herkese duyurulur.

vatandaş
vatandaş - 2 hafta Önce

devlet hastanelerinde o kadar risk alıp büyük ameliyatlar yapan (yaşadığım yerde üniversite hastanesinde hoca bulmak muayenehaneden geçerken) komplike hastaları yatırıp iyi etmek için uğraşan doktorlar var lütfen onları küstürmeyin bırakıp özele gitmesinler sadece para için yapmıyorlar insan hayatına dokunmak onlara gerçekten mutlu ediyor annemi kardiyoloji kontrolüne götürdüğüm esnada sıra beklerken bir cerrahla bir gastroentereloji uzmanının hasta için konuşmalarına şahit oldum ikiside elinden gelenin en iyisini yapmanın mutluluğunu yaşıyordu hastanın yakını onlar konuşurken yanlarına geldi yaşlı yurdum insanı bir baba kızı 2 aydır hastanedeymiş baba ümidi kesmiş ölecek diye düşünmüş ama o iki doktor kızı toparlamayı başarmış neredeyse doktorların elini öpecek,doktorlar olur mu amca bu bizim görevimiz dediler.o baba yada ben ve benim gibiler özele gidemeyiz o yüzden lütfen doktorlara gereken saygıyı gösterelim,emeklerinin karşılığını verin.

uzman doktor
uzman doktor - 2 hafta Önce

İyi yapmış. Bu paralarla adam neden ameliyat yapıp risk alsın

Nalan Kargı
Nalan Kargı - 2 hafta Önce

Karabük için kaybedilmiş bir değer bence. Gittiği yerde güzel başarıları olur inşAllah. Allah yolunu bahtını açık eylesin

SIRADAKİ HABER