Bakan Koca"HERHANGİ BİR YERİN ACIYOR MU AYDA? "

91 saat sonra enkaz altından çıkarılan Ayda'nın görüntülerini "Ayda'nın acıyan bir yeri yok. Köfte ve ayran istiyor" diye paylaşan Koca, "Acıyan bir yerin var mı?" diye sorulmasına gösterilen tepkilere cevap verdi. Bakanı Dr. Fahrettin Koca sosyal medya hesabından , 6,6 şiddetindeki deprem sonrası enkaz altından çıkarılan ve Tüm Ülkeyi umutlandıran 3 yaşındaki Ayda Bebeğe " Göçük altından çıkarılıp, ambulansa alınan 3 yaşındaki bir çocuğa hayata dönüş anında soru acaba nasıl sorulmalıydı?" diye sordu.

Bakan Koca"HERHANGİ BİR YERİN ACIYOR MU AYDA? "

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca sosyal medya hesabından "HERHANGİ BİR YERİN ACIYOR MU AYDA? Soruyu soran Acil Tıp Uzmanı bir UMKE gönüllüsüydü. Göçük altından çıkarılıp, ambulansa alınan 3 yaşındaki bir çocuğa hayata dönüş anında soru acaba nasıl sorulmalıydı?" ifadelerine yer verdi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Bakan koca saatlerce önce yaptıgı başka bir paylaşımda" Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi UMKE, bakanlığımızın gönüllülerden oluşan acil müdahale ekibi. Üyeleri, 1.100.000’i aşkın sağlık ordumuzun üyesi. Onları son depremde bir kez daha gördünüz. Yıkıntıların arasından çıkıp işlerine dönen birer gizli kahramanlar. Onlara şükran borçluyuz." demişti.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2020, 20:07

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER