Bakan Koca, Sağlık Müdürleri ile video konferans aracılığı ile toplantıda bir araya geldi

Bakan Koca, Sağlık Müdürleri  ile video konferans aracılığı ile toplantıda bir araya geldi

Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin KOCA Yeni Koronovirüs salgını ile mücadelede ki son durum ve alınan tedbirler ile Kurban Bayramında alınacak önlemler konusunda 81 ilin Sağlık Müdürü ile video konferans aracılığı ile toplantıda bir araya geldi.

İlk olarak Covid-19 pandemisi mücadele çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıda, yoğun bakım kapasiteleri ve filyasyon çalışmalarında ki son durum ele alındı.
Akabinde Kurban Bayramında alınacak önlemler ve yürütülecek çalışmalarında görüşüldüğü telekonferans sonunda Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin KOCA, göstermiş oldukları özveri ve gayetli çalışmalarından dolayı tüm sağlık personellerinin Kurban Bayramının kutladı.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
HAKKARİ BOYNU BÜKÜK
HAKKARİ BOYNU BÜKÜK - 5 gün Önce

Hakkari olarak sizden bayram müjdesi olarak yeni müdür ataması bekliyorduk. 4 yıldır hiç bir önemli günde personelin yanında olmayan ve bu önemli günlerini kutlamayan bir müdür daha neden bekletiliyor. Ayrıca bilgi birikim ve liyakat olarak hiç ama hiç bir artısı olmadığı gibi hiç bir başarısı da yokken. Çok ilginç. Halen ne bekleniyor.

SIRADAKİ HABER