Bakan Koca İstanbul'da Sağlık Yöneticileri İle Buluştu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'da sağlık yöneticileriyle yaptığı toplantı sonrası yaptığı açıklamada, "Artan vaka sayıları sebebiyle hastaneye yatan sayısında bir miktar artış gözleniyor. Endişeye mahal verecek olumsuz bir durum olmasa da tedbirde ısrar etmek gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Bakan Koca İstanbul'da Sağlık Yöneticileri İle Buluştu

Bakan Koca, İstanbul'da sağlık yöneticileriyle yaptığı toplantı sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: İl sağlık yöneticilerimiz ve başhekimlerimizle bir araya gelerek vaka sayımızın en yüksek olduğu İstanbul’un sağlık hizmetlerini yerinde değerlendirdik. Artan vaka sayıları sebebiyle hastaneye yatan sayısında bir miktar artış gözleniyor. Endişeye mahal verecek olumsuz bir durum olmasa da tedbirde ısrar etmek gerekiyor. Omicron varyantının bulaşma hızı çok yüksek. Kişisel koruyucu tedbirlere her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Aşı, maske ve mesafe en önemli gücümüz. Maskeyi kalabalık ortamlarda aklımızdan da yüzümüzden de çıkarmayalım.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Edirne Sağlıkçı
Edirne Sağlıkçı - 1 hafta Önce

Zam yapılsın, 3600 verilsin, maaşlar iyileştirilsin bi tanesi bile ortada kalmayacak trollerin hepsinin ortak derdi kaos çıksın fitneler ortalıkta dönsün mubbbetiyle yorum yapıyorlar. Hepsinin yorumları siyasi içerikli ya bakana hakaret yada zam yapılmamış algısıyla seçimle tehdit etmek. Kendi taraftarı oldukları kesimi hakkımızı savundu reklamıyla tanıtımını yapmak boş boş övmek ama asıl zam yapana hatta daha da yapacak olana küfür hakaret etmek. Kadrolu bunlar hepsi anlaşmış gibi aynı sözleri yazmak seçim siyasi mesajlar ortak düşünceler. Niye çünkü aynı emir geliyor aynı algıyı pişirip hazırlıyorlar. Tabii bizde ortaya dökünce trolsün ballı maaşın var koltukçusun müdürsün diye itibarsızlaştırmak genetik kodlamalarında başka söyleyebilecekleri yok.

SIRADAKİ HABER