Bakan Koca'dan 112 acil çalışanlarına aşure sürprizi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ziyaret ettiği İstanbul Sağlık Müdürlüğü İl Ambulans Servisi Başhekimliği Avrupa Komuta Kontrol Merkezi'nde görevli bir çalışanın isteği üzerine 112 personeline aşure ikramında bulundu.

Bakan Koca'dan 112 acil çalışanlarına aşure sürprizi

Bakan Koca, İstanbul'daki 5 günlük programı kapsamında, Bakırköy'deki İstanbul Sağlık Müdürlüğü İl Ambulans Servisi Başhekimliği Avrupa Komuta Kontrol Merkezini ziyaret etti.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Ziyaret sırasında personelle de sohbet eden Koca, merkezde görevli Gamze Acar'ın isteği üzerine Avrupa ve Anadolu Komuta Kontrol Merkezlerinde görev yapan personele aşure ikram etti.

112 personeli Acar, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Bugün İstanbul 112 Komuta Merkezimize Bakanımız Fahrettin Koca ziyarette bulundu. Bana ne istediğimi sordu, 'aşure' dedim birden. Sonrada birden ne görelim? Bakanımız tüm İstanbul 112 ailemize aşure göndermiş. Biz bir aileyiz sizi seviyoruz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 10:09

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıkçılar
sağlıkçılar - 6 ay Önce

aşureyi yedik bütün sorunlarımız halledildi öyle ya.bakan bey ayağınıza kadar gelmiş böyle bir fırsat başka ne zman gelir ki geleceğini biliyorsunuz bir kağıda sağlık çallışanlrının sorunlarını isteklerini taleplerini yazıp veremezmiydiniz yahu bu kadr mı düşübemiyorsunuz

saglıkçılar
saglıkçılar - 6 ay Önce

aşure istemiş yahu o kadar taleplerimiz var o kadar isteğimiz var sen tut aşure de bakan bey isteğiniz var mı diyecek bir çalışanda çıkıp aşure diyecek sonra da açız kamuda en düşük maaşı alıyoruz diye ağlamaya devam ederiz
3600 ek gostergeyi mi hallettiniz?
Ek odemeleri mi duzelttiniz?
Saglikta siddeti mi önlediniz?
Sağlıktaki mobbingi mi onlediniz?
Tum hastanelere kreş açılmasını mi sagladiniz?
Kamudaki en düşük maaşı almamıza bir çözüm mü buldunuz? sabit ödemeleri emekliliğe yansıttınız mı?tek kalem maaş maaşlarımıza zam yaptınız mı?
Siz nasil covidli hastanın tedavisini yapan bir hemşireden ,gunde 100 lerce km yol yapan ve hastasını yetiştirmek icin canini ortaya koyan bir ambulans şoföründen acilde hergun şiddet görerek hizmet veren sağlık memurunun hemşiresinin durumunu sordunuz mu
Alenen soruyoruz demedikten sonra aşure yesen ne olur yemesen ne olur

Acilci
Acilci - 6 ay Önce

Ordaki 112 personeli eğer geçinemiyorum diye ağlarsa, fazla mesai ve ek ödeme nerde diye zırvalarsa, İYİ OLMUŞ! diyeceğim!

Gel de söyleme
Gel de söyleme - 6 ay Önce

Tam bir aptallık fırsat ayagına kadar gelmiş olmayacağını bilsen bile taleplerini dile getir senin gibi kuş beyinliler yüzünden çok iş az ücrete talim ediyoruz yuh sana !!!

SIRADAKİ HABER