Asansör boşluğuna düşen hemşireden iyi Haber

Karadeniz Ereğli’de, bir süre önce, asansör boşluğuna düşerek yaralanan Sağlıklı Hayat Merkezi çalışanı Hemşire Aysun Memiş’in sağlık durumunun daha iyi olduğu bildirildi.

Asansör boşluğuna düşen hemşireden iyi Haber

Aysun Memiş, 31.1.2022 tarihinde, Müftü mahallesi Şehit Ömer Halisdemir bulvarındaki Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde, tamir edilmek istenen asansör boşluğuna düştü. Olayda yaralanan hemşire, Özel Echomar Hastanesi’nde tedavi altına alındı.
DURUMU İYİYE GİDİYOR
AK Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Çakır, AK Parti İlçe Teşkilatı eski yöneticisi Sakin Arslan ile birlikte gittiği hastanede, tedavisi süren Aysun Memiş’i ziyaret etti. ‘Geçmiş olsun’ temennisini yineleyen Çakır, Aysun hemşirenin durumunun çok daha iyiye gittiğini söyledi.(Eregli Demokrat)


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 2 ay Önce

Zamanında ilçe başkanı iken kendine yakın olanlari bir yerlere getirmek sorumluluk verdirmek için uğraşan zamaninda taşeron olan kendi torpili ile işe giren kişilerin sağlık personeline mobbing uyguladığı zamanlar unutulmadı şimdi seçim yaklaştı diye kimse kimseyi umursuyor gibi göstermesin kaç dönem ilçe başkanlığı yaptınız ne zaman saglikcinin derdini dinlediniz seçimden seçime

SIRADAKİ HABER