Amasya Türk Sağlık Sen Başkanına Hapis Cezası Şoku

Amasya Türk Sağlık Sen Başkanına Hapis  Cezası  Şoku

 Sağlık Sen Amasya Şube Başkanı Recep Eliaçık  Ramazan ayının 3. gününe denk gelen 15 Nisan Perşembe günü Amasya S.Ş.E.A.Hastanesinde görev yapan sağlık emekçilerimiz, maalesef bir zorbalığa tanık oldular; Evet yanlış duymadınız hastane çalışanı ve zorbalık bu üçü nasıl bir arada anılır, nasıl böyle gerçekleşmiş diyenler çıkabilir. hem de pandeminin tavan yaptığı dönemde... Öyle ya hastanede zorbalığın işi ne? Burası dağ başı olmamasına rağmen, Ramazan ayında, gündüz gözüyle Amasya Türk Sağlık-Sen şube başkanı Ş. D. tarafından, Sağlık-Sen Amasya S.Ş.E.A.Hastanesi Baş Temsilcimiz Hakan AVCI' ya saldırı gerçekleşmiş temsilcimiz DARP ve TEHDİT edilmiş AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER SÖYLENİLMİŞTİR.
DARP sonucunda temsilcimize iki gün iş göremezlik raporu verilmiş, olayın ertesi günü Sağlık-Sen Genel Başkanımız Semih DURMUŞ' un liderliğinde Savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş Dava açılmıştır. 
Dava' nın sonucu Aralık ayı itibariyle neticelenmiş, Adalet tecelli etmiş 06.12.2021 Tarihinde karara bağlanmıştır.
Karara göre;
TEHDİTTEN 3 AY 22 GÜN 
DARPTAN 1500 TL ADLİ PARA CEZASI
HAKARETTEN 1300 TL ADLİ PARA CEZASI 
Almış zorbalık ve illegalite Hukuk nezdinde galip gelmemiş, Haklı olan, dimdik duran, hakkıyla mücadele eden kazanmıştır.
Kamuoyuna Duyurulur.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahrettin kayıkçı
Fahrettin kayıkçı - 3 hafta Önce

Sayın editör ayrıca sayın başkanımız şokta falanda değil,bu arkadaşlar şokta mühebbet bekliyorlardı galiba,ayrıca hapis cezası paraya çevrilip ertelenmiştir.Yani başkanım 7/24 Yeşilırmak kenarındadır.

Fahrettin kayıkçı
Fahrettin kayıkçı - 3 hafta Önce

Çok şükür şube başkanımız,hırsızlıktan yolsuzluktan ,soysuzluktan ceza almamıştır.Bir yol kazası olmuştur,kendisi tavrı olan bir arkadaşımızdır.Bazen Yavuz gibi,bazen Yunus gibi olabiliyor.

Fahrettin kayıkçı
Fahrettin kayıkçı - 3 hafta Önce

Eredr-utanacak bir şey yapılmadı çok şükür bilmediğin konuya yorum yaparak utanmazlığınn daniskasını yapıyorsun,utanmaz adam.profilimde adres ve telefonum var.

Eredr
Eredr - 3 hafta Önce

Yani utanmadan bu suçluyu savunuyorsun...

SIRADAKİ HABER