Alkollü Aile Hekimi Olay Çıkardı

Alkollü Aile Hekimi Olay Çıkardı

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesine bağlı Tavşantepe mahallesinde alkollü sürücü önce otobüs sürücüsüyle tartıştı ardından diğer arabalara ve çevredekilere saldırdı. Aile hekimi olduğu öğrenilen şahsı vatandaşlar linç etmek istedi.Dün  akşam saat 20 civarında alkollü olduğu öğrenilen şahıs seyir halindeyken önce Özel Halk otobüsü şoförüne tepki gösterdi. Daha sonra araçtan inen şahıs çevredeki araçları tekmelemeye ve yumruklamaya başladı. Pantolonunu indirerek cinsel organını gösteren şahıs, çevredekilere +18 hareketler yaptı. Olaya tepki gösteren bazı vatandaşlar şahsa saldırdı. Şahsı linç olmaktan polis kurtardı. Polisler şahsı güçlükle araca bindirerek emniyete götürdü.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü olayla ilgili  soruşturma başlattı.İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada; "İlimizde dün gece yaşanan, bir aile hekiminin de dâhil oluğu ve haberlere konu olan istenmeyen olay sonrasında konunun İl Sağlık Müdürlüğüne intikal etmesinin ardından ivedilikle ilgili yöneticiler konuya müdahil olmuş olup, habere konu olan aile hekimi hakkında kapsamlı inceleme başlatılmıştır" ifadelerine yer verildi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 09:49

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 1 yıl Önce

BİZİM HALKIMIZ,BU TÜR OLAYLARI FİLM SEYREDER GİBİ BAKTIKLARINDAN DOLAYI DOKTORU ÇİLEDEN ÇIKARMIŞLARDIR. BU OLAYI ŞUNA BENZETİYORUM. KEPÇE İLE BİR ARSANINI TEMEL KAZISI YAPILIRKEN,ETRAFDA Kİ İNSANLAR FİLM SEYREDER GİBİ ANGUT ANGUT BAKARLAR,BU OLAY BUNA BENZİYOR. SAYGILARIMLA.

Medeniyet batıda tek dişi kalsa bile buradan üst
Medeniyet batıda tek dişi kalsa bile buradan üst - 1 yıl Önce

Nasıl bir bilinçaltı oluşmuşsa adamda her gün sağlıkçılara yönelik nankör , saldırgan davranışların etkisinde kalıp halka alın size hakettiğiniz işte bu mu demek istemiş ? Alkolü herkes kaldıramaz, fedakar meslek gruplarına gerekli saygıyı da her millet gösteremez.

Ebe
Ebe - 1 yıl Önce

Alkollüymüş her yere saldırmış ve cinsel organını göstermiş..eğer zerre kadar erkekliği var ise alkolsüz bu hareketleri yapsınsana ..bunun gibi erkek müsfetteleri ve doktor müsfetteleri yüzünden vatandaşların sağlık camasına karşı bakış açıları nasıl olur...

Camia imiş
Camia imiş @Ebe - 1 yıl Önce

Durmadan birbirinin ebesine küfreden erkek müsveddesi farklı mesleklerden insanlara da bir çift lafın var mı ebe hanım. Vatandaşın sağlık camiasına bakışını hala ogrenememissin. Köle gibi çalışsınlar,bize iyi baskınlar, kufredelim, saldıralım, gece gündüz uykusuz çalışmış banane, az para alsınlar zaten yatıyorlar. Yaranmaya devam et adalet bekçisi ebe hanım. Halk zaten sadece dizi oyuncularını, futbolcuları hiphopcuları, popcuları seviyor. Sevdiği saydığı eleştirmediği meslek grubu var mı ? Sanırsın burası İsviçre be ebe hanım. İşini iyi yap, ahlaklı ol yeter sana herkes kendinden mesul ne camiası.

Ali baba
Ali baba - 1 yıl Önce

DR LARDA ŞAŞIRDI CİNAYET, ÇETELESME,İNTİHAR VE İLAÇ MÜMESSİLİ İLE ORTAK ÇALIŞMA FAZLA CALİSMA VE MOBBİNG BEYİNLERİNİ UÇURDU.

SIRADAKİ HABER