Ak Partili Vekil: Başhekim 5'den Sonra Rahatsız Etmeyin Diyor

Ak Partili Vekil: Başhekim 5'den Sonra Rahatsız Etmeyin Diyor

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu’da sağlığın Samsun’a gidip gelmeyle yönetildiğini söylerken, “Bir Başhekim ise ‘5’ten sonra beni rahatsız etmeyin’ diyor.” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu’da sağlığın yönetimini Bakan Fahrettin Koca’ya şikayet etti. Ordu Sağlık İl Müdürü’nün Samsun’da ikamet ettiğini söyleyen Gündoğdu, paylaştığı twitte şöyle dedi;


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

İlimiz’de Sağlık Ordu/Samsun (340km) günlük gidip gelme ile yönetiliyor. İl Müdürü, Daire Başkanları ve Başhekimlerin bazıları Samsunda ikamet ediyor. Bir Başhekim ise 5’ten sonra beni rahatsız etmeyin diyor. Sayın Bakanımız Fahrettin Koca’ya iletmemize rağmen İlimizde durum bu!

Kaynak:https://www.haberaybasti.com/ordu-haber/gundogdu-saglik-bakanina-iletmemize-ragmen-durum-bu/

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2022, 01:22

Ceren YILDIZ


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akıl Sağlığı Önemli
Akıl Sağlığı Önemli - 2 hafta Önce

Şaka gibi yemin ediyorum ne tuhaf bir grubun içindeyiz. Haberde Vekil başhekimin iş yapmamasından dert yanmış doğru bir yere dokunmuş birileri maaştan ve sözleşmeli yöneticilikten bahsediyor. Sanki vekil dedi ki işinizi yapmayın !!!! Allah'ım aklıma mukayyet ol. Çıldırmış gibi haberin içeriğiyle alakasız kime laf atsak kime ne giydirsek diye bekleyen örgüt elemanları var. Bu sitede pkklılar var. Hemde sağlık bakanlığının içinde çalışıyor. Haberin maaşla alakalı olmadığı halde içerikle alakasız paradan bahsediyor. Birinin bir acısı var ama bu haber tıklanır diyerek sözde bakın hakkımı aradım mantığıyla her yere asistanların nöbetinden, doktorun az maaş almasından, bakanın kötü olmasına kadar konu gidiyor ordanda hoopp klasik iktidara..... Çok ciddi söylüyorum bu SAĞLIKLI değil bu normal değil. Siz bu akılla bu kafayla insanlara sağlıklı olamazsınız.

Cinsinizi Cibilliyetinizi Biliyoruz
Cinsinizi Cibilliyetinizi Biliyoruz - 2 hafta Önce

Ak partinin adını ve maaş, zam haberini duyan hdp/pkk lılar anında yorumlara yamyam gibi saldırıyorlar. Küfür hakaret iftira ne varsa konuyla alakalı yada değil hemen siyasete dönüştürüyor birde seçimle tehdit edip aklınca uyanık ya (zaten vermiyor) sana oy yok diyerek fitne çeviriyor.

Sonsuz Alem
Sonsuz Alem - 2 hafta Önce

Türkiyede aç yok doyuramadıklarımız var ne yapsak doymuyorlar sanırım kimsede doyuramaz. Bir tek biri var o giderse doyacaklar. Oda gitmiyor gitmeyecekde :))))

LİYAKAT
LİYAKAT - 2 hafta Önce

SAYIN VEKİLİM 663 SAYILI KHK KAPSAMINDA İSTİHDAM EDİLEN SAĞLIK İDARECİLERİ HERHANGİ BİR SINAVA TABİ TUTULMADAN HİÇBİR YAZILI SINAV KAZANMADAN TANIDIKÇILIK USULÜ GÖREVE GELİYOR BENCE 663 DEĞİŞSİN SINAV AMA SADECE SINAV GELSİN SORUNLAR ÇÖZÜLECEKTİR. SAYGILARIMLA

Hekim
Hekim - 2 hafta Önce

Sayın bakanımız twit atıp bu durumu kınıyacaktır

Sağlık personeli
Sağlık personeli - 2 hafta Önce

İktidarın millet vekili bile, derdini anlatacak yer bulamayıp Twitter'dan böyle bir açıklama yapıyorsa; Vay bu milletimizin haline..

ATT
ATT @Sağlık personeli - 2 hafta Önce

Tespit budur işte. Maalesef durum bu

mstfa
mstfa - 2 hafta Önce

her yerde aynı
mesai 9 buçukda başlayıp 4 de bitiyor
gece hastane yansa afet olsa yöneticilerin gelmesi en az 1 saat ama bu kimin uğrunda....
vekiller ankara da ikamet ediyor
bakanlıktakilerde ankarada ikamet ediyor yani onların çokda .............bu..

salih erdem
salih erdem - 2 hafta Önce

yanlış okumadım değil mi 20 yıldır iktidarda olan partinin milletvekili, memleketindeki sağlık durumuyla ilgili dert yanıyor. ilginç.
hee sayın vekil belki bilmediğiniz bişey daha var ve bu ilginizi çeker. o 5'ten sonra telefonunu açmayan başhekim var ya sizden fazla para alıyo. hiçbir şeyi umursamazsınız da bunu umursarsınız bence


SIRADAKİ HABER