Acil Serviste Bozuk Tansiyon Aleti İddiası

Acil Serviste Bozuk Tansiyon Aleti İddiası

Kocaeli İlinin en önemli sağlık kuruluşlarından olan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hasta  tansiyonu bozuk aletle ölçülüp, yüksek tansiyon nedeni ile   dil altı hapı verildiği ve sonrada tansiyon aleti bozukmuş dendiği ddia edildi. 

Kaynak:https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/3299339/farabide-skandal-olay

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 08:57

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 7 ay Önce

BÜYÜK BÜYÜK DEVASA BİNALAR YAPMAK İŞ DEĞİL, ÖNEMLİ OLAN İÇİNİN KALİTESİNİN YÜKSEK OLMASIDIR.UMARIM EN KISA SÜREDE BU KALİTEYE ULAŞILIR. SAYGILARIMLA.

boşgezeninboşkalfası
boşgezeninboşkalfası @SELİMCAN - 7 ay Önce

Akşama kadar işini gücünü bırakıp elinden telefonu düşmeyen, her okuduğuna da yorum diye saçma sapan şeyler yazmakla meşgul olan, boş işlerle uğraşan sağlık personeliyim diye geçinenler var olduğu sürece neylesin neylesin başhekim neylesin bakan

anestezist
anestezist - 7 ay Önce

şimdi şöyle , her sağlıkçının doktorun gözünde bi bakışta hastalığı anlayacak bir mekanizma yok, hasta şikayetini söyler , ona göre bi tedavi başlanır. göğüste agrı kolda uyuşma vb bir şikayet söylenmemiş, tansiyon yüksek denilmiş tedavi yapılmış, o an kalp krizi belirtileri olmamış ki belki kalp krizi eve gidince olmuştur . Bizler her hastaya ekg çekip trop bakamayız , bununda sebebi acilen gelen 100 hastadan 90 tanesinin öylesine gelmiş olması. tsmlerde asmlerde yatarak para kazanan doktorlara bu 90 hastanın yöneltilmesi gerekmektedir bir şekilde . Ve Bir bekçi kadar değer görmeyen hem maddi hem manevi karşılığını alamayan sağlık personellerinin artık göz önünde olması lazımdır .

Öyle işte
Öyle işte - 7 ay Önce

Bizim acil servise günde ortalama 300 hasta geliyor. Saysanız 290'nı acil olmayan vakalar. Gereksiz yere acil servisi işgal edersen birgün gerekli olduğunda arada kaynar gidersin be gülüm...

SIRADAKİ HABER