750 milyon dolar harcanan Ankapark kapatıldı

Melih Gökçek'in "Ankara'ya yılda 10 milyon turist getirecek" dediği ve 750 milyon dolara mal olan Ankapark'ın kapısına kilit vuruldu.

750 milyon dolar harcanan Ankapark kapatıldı

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in "Başkent'e yılda 10 milyon turist getirecek. Guinness Rekorlar kitabına gireceğiz" deyip milyarlarca lira harcayarak yaptırdığı Ankapark'ın kapısına kilit vuruldu.

BEKÇİ DIŞINDA KİMSE KALMADI

Sözcü'de yer alan habere göre, demir yığını haline dönüşen Ankapark'a gelen giden olmayınca gişeler kapatıldı, parkın girişine de bariyerler çekildi. 100'ü aşkın personel ise işten ayrıldı. Bir bekçi dışında kimse kalmadı.

KİRALAYAN ŞİRKET İŞÇİLERİNE MAAŞ ÖDEYEMİYOR


20 Mart 2019'daki açılışından altı ay sonra sıkıntılar yaşamaya başlayan Ankapark'a, bilet ücretleri düşürülmesine rağmen ilgi olmadı. Parkı yıllık 26 milyon 400 bin liraya ve 29 yıllığına kiralayan şirket, işçilerine maaş ödeyemez hale geldi.

750 MİLYON DOLARA MAL OLDU

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş bir süre önce yaptığı açıklamada "Ankapark 750 milyon dolara mal oldu, batıyor" demişti.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 9 ay Önce

GEREĞİ NEYSE ONUN YAPILMASI GEREKİR. SAYGILARIMLA.

Murat
Murat - 9 ay Önce

Sağlık Personeli ek ödeme alamazken birileri devletin parasını hiç etmiş.Haram olsun

KÜRŞAT TÜRK
KÜRŞAT TÜRK - 9 ay Önce

KİM ÜLKESİNE İHANET ETTİ İSE SERVETİNE EL KONULMALİ .BU PARALAR TURK MİLLETİNİN MALIDIR ARTIK ADALET ÖNÜNDE DEVLETİNİ VE MİLLETİNİ SOYANLARİN HESAP VERMESİNİ GÖRMEK İSTİYOR TURK MİLLETİ.

Adnan A A
Adnan A A - 9 ay Önce

Adalet bakanlığı artık birazda servet denetimine başlasın. TÜRK MİLLETİNİN mali koruma altına alınsın soygun ,talan, rüşvet alanlar adalet önüne çıkarılsın mallarina el konulsun. TÜRK DEVLETİ VE MİLLETİ 5000 YAŞINDA EY SEFİL LER EY GAFİLLER.

Aslan bey
Aslan bey - 9 ay Önce

DEVLET VARSA İ M G HAKSİZ EDİNİLEN SERVETİNE EL KOYAR.CUNKU BU SERVET BÜYÜK TÜRK MİLLETİ VE DEVLETİNE AİTTİR.SAYGİLARİMLA..

Sağlıkçı maasi
Sağlıkçı maasi - 9 ay Önce

Şimdi diyecemki vatandaşı düşünen kim yine düşünen olmayacak. Bu paraları söyleyemiyoruz bile 500 TL doner vermeye zamları yüzde üç bilmem kaç verenler bunlrlara göz yumuyorsa haram olsun.

ARSLAN
ARSLAN - 9 ay Önce

Zevzek bir belediye anlayışı Melih yaptı kapatalım ne demek yazım adım atılmıyordu ... Beceremeyip kapatmış yada rüşvet alamamış

aha
aha - 9 ay Önce

sözcü ise yalan haberdir

Merve
Merve @aha - 9 ay Önce

Ya bu kafanızın sayesinde millet rahat rahat soyup soğanı çevirdi ülkeyi


SIRADAKİ HABER