YENİ-Hemşire, Ebe, ATT ve Ambulans Şoförü Alım İlanı

İŞKUR üzerinden KPSS şartsı olmaksızın hastahanelere hemşire ve sağlık personeli alımı yapılacağı ilan edildi.Kadrolar ve çalışma detayları haberimizdedir.

YENİ-Hemşire, Ebe, ATT ve Ambulans Şoförü Alım İlanı

iŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda adaylar farklı pozisyonlarda istihdam edilmemekte olup özellikle özel hastane ve sağlık kuruluşlarında istihdam edilmek üzere sağlık personeli alımı da gerçekleştirilebilmektedir. Bu ilanlardan biri de 4 ile 10 Ağustos tarihlerinde adayların başvuru yapacağı ve KPSS şartı olmadan en az lise mezunu adayların başvurabileceği ilandır. İlgili ilanda adaylar sağlık personeli olarak görev alacak olup kadroya ve başvuruya ilişkin detaylar ise haberin devamında yer almaktadır.

Hemşire Alım Şartları

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda 74 adet hemşire, 5 acil tıp teknisyeni, 1 ebe, 1 ambülans şoförü alımı yapılacaktır. Buna göre ilgili hemşire ilanlarına başvurmak isteyen adayların en az lise mezunu olması ve sağlık meslek lisesi, ilgili ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun olması, ilgili yaş aralığında olması ve sektörde ilgili tecrübe yılını sağlaması gerekmektedir. Bunun yanı sıra ilanlara göre ilgili ilde ikamet ediyor olmak ve kadın ya da erkek cinsiyet şartını sağlamak şartlarının da sağlanması gerekmektedir.

Sağlık Personeli Alım Şartları

İlgili diğer sağlık personeli alım şartları içerisinde en az lise mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, meslek liselerinin, sağlık ile ilgili ön lisans bölümlerinden mezun olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilgisi olmamak gibi şartların sağlanması gerekmektedir.

Hemşire ilanı için:https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3143

Ambülans Şoförü İlanı için:https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7117

Ebelik için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2793

Acil Tıp Teknisyenliği için:https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2000

işinolsa

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 4 ay Önce

İHİTİYAÇ DA VARDI. ALLAH HAYIRLI ETSİN. SAYGILARIMLA.

Muhamet
Muhamet @SELİMCAN - 4 ay Önce

Hemşire yardımcısı ne olacak bilgisi olan yazsın

Cem Ahmet YAKAR
Cem Ahmet YAKAR - 4 ay Önce

Ambulans sürücüsü için baktım bulamadım yardımcı olurmusunuz

Zel
Zel - 4 ay Önce

Ebe yardımcılığı o ne olucak

Ayşe Direktor
Ayşe Direktor - 4 ay Önce

Bende bulamadim nerden tercih yapcaz acaba yardımcı olursaniz

paramedik
paramedik - 4 ay Önce

iş imkanı olması açısından bence daha önce alınan sürücülerin yerine de paramediklerin alınması lazım sağlıkla alakası olmayanların buralara alınması bizim işe girme şansımızı daha da zora soktu bakanlıktan bu konuda bi çalışma yapmasını umuyorum bizler en azından sürücü olarak girme şansımızı artırmış oluruz ve en azından sağlıkçı olmayan sürücülerde hizmetli vs sınıfı kadroların eksik yerlerinde değerlendirilir saygılarımla...

Zeynep alphan
Zeynep alphan - 4 ay Önce

Hangi şehir,paramedik kabul mu,maaş kaç

Gülistan çetin
Gülistan çetin - 4 ay Önce

Hem özel sektöre alım yapıp hemde KPSS şartı koyacak halleri yoktu herhalde kamuda böyle bir alım gözükmüyor işkurdan söylenen kadroların tamamı özel sektörde istihdam edilmek üzere aranıyor .

SIRADAKİ HABER