Tarihi hastane kapandı! 400 taşeron işsiz kaldı..

Tarihi hastane kapandı! 400 taşeron işsiz kaldı..

Bilkent Şehir Hastanesi’nin mart ayında açılmasının ardından kapatılan hastanelere Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi de eklendi.

Ankara’nın en eski hastaneleri arasında yer alan 138 yıllık tarihi Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin kapatılması, hastane çalışan taşeron işçileri de olumsuz etkiledi.

Kapatılan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 400 yemekhane personeli işsiz kaldı. Numune hastanesinde çalışan taşeron işçilerin, Bilkent Şehir Hastanesi’nde “ihtiyaç olmadığı” belirtilerek işten çıkartıdıkları öğrenildi.

Numune Hastanesi’nin güvenlik hizmetlerinden sorumlu personel de işsizlik tehdidi ile karşı karşıya. Söz konusu personelin ne olacağı da henüz netleşmedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 2 ay Önce

BOŞTA BIRAKILACAKLARINI ZANNETMİYORUM.. SAYGILARIMLA.

Favorit
Favorit - 2 ay Önce

Sayın Admin haberde bir hata var sanırım.400 yataklı hastanede 400 yemekhane personeli nasıl olabilir ? + Güvenlik personeli sürekli işçi sıfatı ile kadroya geçirilmedi mi? nasıl taşeron alabilir hastane?

BEN
BEN - 2 ay Önce

SAYIN EDİTÖR HASTANELERDE TAŞERON İŞÇİ KALMADI. BUNU BÖYLE YAZIYOR OLMANIZ ÜZÜCÜ ÇÜNKÜ SAĞLIK PERSONELLERİ SİZİN SİTENİZİ TAKİP EDİYOR VE VERDİĞİNİZ TEKNİK BİLGİLERE İTİMAT EDİYOR. TAŞERON İŞÇİLERİN KALMADIĞI VE HEPSİNİN KADROYA GEÇTİĞİ TEKNİK BİLGİSİNİ BÜTÜN SAĞLIK CAMİASI BİLİR. YANİ HABERİNİZ SİZE GÜVENİ SARSAR. BANA GÖRE HABERİ KALDIRIN.

BİRDE BENİM YAZDIĞIM YORUMLARI GEÇ YAYINLIYOR SUNUZ ?

sağlıkcı
sağlıkcı - 2 ay Önce

arkadaşlar, yemekhane personelleri kadroya geçmedi. bilmeden yorum yapmayalım...haber doğru.

SIRADAKİ HABER