Sağlıkta Bayram Sonu Hareketliliği

Sağlıkta Bayram Sonu Hareketliliği

Sağlıkta bayram sonuna ertelenen bazı konularda bugünlerde hareketlilik yaşanacak. Ramazan ayı içinde birçok genel müdürü, genel müdür yardımcılığı ve daşre başkanı olmak üzere 20 kadar değişiklik oldu. İllerde ise 7-8 ilin sağlık müdürü son 1 ay içinde değişti. Sayısız başkan ve başkan yardımcısı değişti.

Personel Sağlık NET editörünün edindiği bilgiye göre başta sağlık bakanlığı olmak üzere görev değişiklikleri devam edecek. Bakannlığa daire başkanı olarak atanan ancak hala dairesi belli olmayan isimler var. İllerde ise özellikle ege ve marmara olmak üzere değişim devam edecek.

Bütün bunların yanı sıra yeni döner sermaye yönetmeliği ve yeni 4/b'li alımı konusunda resmi açıklamalar bir türlü gelmedi.  

Sitemizde olmayan özel haberler sosyal medya hesaplarımızda !

Personel Sağlık NET'i İnstagramda Takip Etmek İçin Tıklayın

Personel Sağlık NET'i Facebookta Takip Etmek İçin Tıklayın 

Personel Sağlık NET'i Twitter'dan Takip Etmek İçin Tıklayın

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 10:36

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAĞLIKÇI 78
SAĞLIKÇI 78 - 13 ay Önce

Batı karadenizi özellikle Karabük ü A'dan Z'ye değiştirmediğiniz müddetçe,siyaseten batı Karadeniz'i kazanamazsınız. dikkat edin burayı hep kaybediyorsunuz. il sağlık müdürlüğünü ve khb başkanının yaptığı partizanlık ve sendika kayrımcılığı size daha çokkkkkkkk kaybettirir.

Tms
Tms - 13 ay Önce

Antalyada degisiklik olmasi icin kac yemek ihalesi daha yapilmasi gerekiyor acaba?

SAĞLIKCI 58
SAĞLIKCI 58 @Tms - 13 ay Önce

sivas ta gündeme gelsin artık. il sağlık yönetimini iyi yapabilecek birileri verilsin artık neden hep aynı kişiler yönetiyor

Muhsb34
Muhsb34 - 13 ay Önce

İstanbul ne zaman admin. Çalışanlar ve hastalar kötü durumda hastaneler resmen özerklik ilan etmiş,etmeyenler kaderine terk edilmiş,çalışan mutsuz,Birinci basamak ehh işte diyelim,112 çalışıyor ama sorunlarını çözecek yönetim yok!

Muhsb34
Muhsb34 @Muhsb34 - 13 ay Önce

Hanımefendi kurum dediğiniz bir kültürdür; ilkelerden, insanlardan oluşur onu var eden insanlar ve kurum kültürüdür yani.İşi bilen kompleksiz yönetici işi bilen personel ister bizim zamanımızda böyle idi en azından sözleşmeli model ise sakattır Türk devlet geleneğine de uyumsuzdur.Terfilerde liyakat gözetilmiyor.Kendi şehrimden örnek vermem gerekirse mevcutlar içerisinde(37 kişi) açık ara en kötü İlçe müdürü olan zat şuan Genel müdür yardımcısı olarak taltif edildi !! bu yeterli olur sanırım

Gamze
Gamze @Muhsb34 - 13 ay Önce

Kurumlar çalışan ve işi bilen personel istemiyor mobing uyguluyorlar

Murat Bıçkın
Murat Bıçkın - 13 ay Önce

Ülkenin sağlık yönetim sistemi Dallas a döndü ..

Ankara
Ankara - 13 ay Önce

Değişen birşey olmuyor merak etmeyin. Daire başkanı o makamdan alınıyor başka yere Başkan oluyor. Yardımcısı alınıyor genel müdürlükte Başkan oluyor.

saglıkçı
saglıkçı - 13 ay Önce

koltuk savaşları bitmez,bitmediği içinde bizim haklarımız verilmez.verilmediği içinde hakkımızı haram ederiz.

özellikle ege ve marmara olmak üzere
özellikle ege ve marmara olmak üzere - 13 ay Önce

#Manisa’nın müdürü acil değişmeli,.. zaten 2 sene önce kazayla atanmıştı. Yerine manisalı,Çalışkan, insanlara tepeden bakmayan biri atanır inşAllah.

AYDIN BOŞ
AYDIN BOŞ - 13 ay Önce

Aydın daki yiğit Müdürü Balıkesir e aldılar, ama arkası yok. Çok önemli bir yer adam bulunamıyor.


SIRADAKİ HABER